İMZA KAMPANYASI

[Haber] CNBLUE'dan Yong Hwa İlk Yemeğini Bir Kadın İçin Pişirdiğini Söyledi


<Cook up a Storm>  filminin yıldızları geçtiğimiz günlerde Macau'daki özel bir hayran buluşmasında hem hayranlarla hem de medya ile buluştu. 15 Ocak'ta düzenlenen etkinliğe  Nicholas Tse, Kpop erkek grubu CNBLUE'nun lider sanatçısı Jung Yong Hwa, ve bayan oyuncu Wei Shi Ya katılarak, 10 Şubat 2017'de gösterime girecek filmleri için tanıtım yaptılar.

Hayran buluşmasının başlangıcından önce  Jung Yong Hwa ve Wei Shi Ya medyanın sorularını yanıtladı. Yong Hwa en başta yemek yapmak hakkında çok az şey bildiğini ama çekimler esnasında yemek pişirmeyi daha iyi anladığını ve buna bayıldığını vurguladı! Ayrıca en iyi yaptığı yemeğin spagetti olduğunu söyledi. Bunu yaptıktan sonra, yaptığı yemeği ilk kez bir kişiye, annesine tattırdığında ise annesinin gözyaşları döktüğünü, çünkü baharatlı yapmaya çalışırken çok fazla acı sos eklemiş olduğu ortaya çıktı. Yine de annesi yemeği sevdi. Yong Hwa ayrıca şunu ekledi; "Eğer fırsatım olursa ileride karıma ve çocuklarıma da yemek pişirmek isterim."

Nicholas Tse ile hiç müzik hakkında sohbet etme fırsatı olup olmadığı sorulduğunda, film yemek pişirmek hakkında olduğu için sohbetlerinin çoğunun oyunculuk ve yemek pişirmek üzerine döndüğünü ama ileride müzikle ilgili bir çalışmada onunla yer almayı umut ettiğini ekledi. Yong Hwa'ya Prag'da gerçekleştirdiği çekimler hatırlatıldığında çok heyecanlı olduğu görüldü. Çok şık bir restorantta çekim yaparken gerçek bir şef gibi hissettiğini söyledi.Röportajın ardından hayran buluşması düzenlendi. Yüzlerce hayranın katıldığı bu özel hayran buluşmasında hayranlar filmin yıldızlarıyla tanışma ve oyunlar oynama şansı yakaladılar.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: stararena
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder