İMZA KAMPANYASI

"My Sassy Girl" Ekibi Yeni Yıl Mesajı YayınladıMy Sassy Girl ekibi güzel hanboklar (A.N/ geleneksel Kore kıyafetleri) içinde birbirinden güzel mesajlarla izleyicilerin yeni yılını kutlamak için toplandı.

Dizide başrol erkek karakteri Kyeon Woo'yu oynayan Joo Won "Umarım herkes 2017'yi sadece güzel şeyler ile doldurur" yazarken başrol kadın karakteri Hye Myung'u canlandıracak Oh Yeon Seo "Mutlu yıllar! Herkesin daima mutlu olması için dua edeceğim" dedi

Hye Myung'a sadık Denetleme Bölümü asistan subayı Joon Young karakterini canlandıracak olan CNBLUE'nun yetenekli üyesi Lee Jungshin "Umarım herkes sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirir. Lütfen 'My Sassy Girl'ü çok sevin" yazılı bir mesajlar seyircileri selamladı

Son olarak Kyeon Woo'ya aşık bayan karakter Da Yeon'u oynayacak Kim Yoon Hye "Umarım herkes mutlu bir yıl geçiri" yazdı. 

Fotoğraflar oyuncuların konu aşk da olsa siyaset de olsa eğlenceli çizgisini sürdürecek dizinin poster çekimlerini yaptıkları sırada çekildi. Dizi, ateşli bir aşkın yanında spekülasyonlarla dolu siyaset ögelerinin ve bolca aksiyon sahnelerinin barındırması ve tarihi dizilerin güzelliği ile hoş bir denge yakalıyor.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!* 

Kaynak: soompi
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder