İMZA KAMPANYASI

"Bu Gitarist Kalbinizi Çalacak" Lee Jonghyun'un Gerçek Balıkçılık Hikayesi


Mesleği müzisyen.Makyajını sildiğinde,


Şehri dolaşan bir balıkçıya dönüşüyorAyrıca FTV'nin adamlarından biriCNBLUE'dan Jonghyun.
CNBLUE'nun gitaristi Jonghyun, ünlüler arasında balıkçılık tutkusu ile tanınıyor. Instagram hesabı koreografi yerine tamamen balıkçılık ile dolu. Yakında CNBLUE'nun çıkışına hazırlansa da balıkçılıktan uzak kalamıyor. STARCAST, Jonghyun'u balıkçılık yaparken yakaladı.

BURNING Balıkçı: Jonghyun'un gerçek balıkçılık hikayesi Balıkçılık denilince akla gelen ilçelerden biri olan Gyunggi'de sabahın erken saatlerindeLee Jonghyun tüm şıklığı ile buraya geliyorBugünlerde insanların yaptığı zokayla balıkçılık için geldi bugün. (A.N/ Zokayla balıkçılık, balıkların ilgisini çekmek için tasarlanan suni balık yemi ile yapılıyor. Zoka, hareketi titreşimi rengi ve parlaklığı ile balığı tuzağa çekiyor) Yemi ustaca takıyorve işte "atış" geliyor; oltayı uzağa fırlatıyorVınnn


Oltayı tutarken iyi hissediyor


Ve odaklanmış balık için bekliyor"Küçükken zaten deniz kenarında yaşadığım için balıkçılık bana oldukça tanıdık. Şehrin yoruculuğundan uzaklaşmak istediğiniz zamanlar oluyor. Bu zamanlarda balığa çıkmak harika oluyor. Ne zaman balığa çıksam yorgunluğumu unutuyor rahatlıyorum. Birçok insan balıkçılığın sıkıcı olduğunu düşünüyor ama asında çok eğlenceli. Bir kere balık yakalamaya başladınız mı bir daha bırakamıyorsunuz" (Lee Jonghyun)


(Bu bir film değil)


Yanındaki adamla konuşuyor


ve dinleniyor.


ve balık vurmaya başlıyor


Muhteşem zamanlama


Aynen böyle, kameranın hala onu çektiğinden habersiz balık tutmaya devam ediyor


"Geçen yıl 1 metre 20 cm boyunda bir sarı kuyruk balığı yakaladım ve bu benim yakaladım en büyük balıktı. Benim için bir madalya gibiydi. Böyle büyük bir balığı yakaladığım andaki şaşkınlığımı tarif edemem. Çok güçlüydü, yakalamak için botun güvertesine tutunmak zorunda kalmıştım. Güçlerini hayal bile edemezsiniz" (Lee Jonghyun)


Bu müzisyenin yeni bir rekora imza attığı an


Soru: Balık tutarken en mutlu olduğun an ne zaman?
"Bir balık yakaladığımda ve yeni bir rekor kırdığımda"
Soru: 'Balıkçılık' senin için ne anlam ifade ediyor?
"Bir sığınak"Balıkçılık sabahın erken saatlerinde başladı bu yüzden lezzetli bir öğle yemeği yedi


Ve balık tutmaya geri döndü


Kibar bir şekilde ekibimizden birine balık tutmayı öğretiyor


Balıkçılıktaki dostluk


Lee Jonghyun deniz balıkçılığını seviyor. Ne zaman denize açılsa tuttuğu balıklarla sashimi yapıp insanlarla paylaşan biri olarak biliniyor. 

"Tuttuğum balıklardan sashimi yapıyorum. Geçen sefer biri botta yaptığında öğrendim bunu. Yemek yapmayı seviyorum, her balığın sashimi için kendine has bir yöntemi olduğu için hala zor olanları yapamasam da." (Lee Jonghyun)"Merhaba ben CNBLUE'dan Lee Jonghyun. Bugün balık tutmak için geldim ve izlerken eğlendiniz mi? Umarım beğenmişsinizdir... Balıkçılık, olumsuz düşüncelerinizi dağıtarak sizi eğlendiren sağlıklı bir hobi. Ayrıca iyi bir egzersiz. Umarım birçok insan balıkçılıktan hoşlanmaya başlar! Ayrıca CNBLUE son zamanlarda iyi şarkılar ortaya çıkarmak için çok çalışıyor. Lütfen yakında çıkacak albümümüzü bekleyin!" (Lee Jonghyun)


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!* 

Kaynak: Starcast
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder