İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun Yeni Albümünden Öne Çıkanlar


Band CNBLUE rengarenk yönünü gösterdi.

CNBLUE'nun ajansı FNC Entertainment 17 Mart'ta resmi bir tanıtım videosu ile 7. mini albüm olan 7℃N'nin öne çıkan yanlarını yayınladı. 

Yayınlanan videoda, çıkış şarkısı "Between Us"ın yanı sıra altı parçanın öne çıkan yanları var.

"Between Us", bir erkek ve bir kadının romantizmden önceki "some" durumundaki karışık ilişkisini anlatan pop-rock türünde bir şarkı. Şarkının ilk yarısında neşeli bir ritmi takiben güçlü rock sounduna geçiş yapan nakarat kısmı ile benzersiz bir gelişmeye öncülük ediyor. 

Ayrıca, albüm çok çeşitli türlerde şarkılarla dolu: "It's You," aşık bir adamın romantik duygularını içeren bir pop şarkısı; "Calling You" duygusal ilgi duyduğu birine doğrudan yaklaşan bir adam hakkında. Çocuk masumiyetini geri çağıran elektronik rock ezgilerinde "When I was Young", karşılıksız sevginin kalp ağrısını simgeleyen "Manito" ve tıpkı American Profesyonel Güreş showu isminde olduğu gibi birinin zaferler kazanamasa da savaşmaya devam etmesi gerektiği, mecazi anlamda gerçekliği resmeden bir şarkı olan "Royal Rumble".

CNBLUE çıkışlarından 7 yıl sonra "duygularının" üzerinden gelerek onları şekillendirmiş. Karşılaşma, aşk, hatıralar ve gerçeklik gibi temalarla CNBLUE'nun farklı türleri yorumlaması,tıpkı band'in trend sahibi ve popüler olan renklerini tamamlamış.

7℃N albümündeki tüm şarkılar 20 Mart'ta 18:00'da (KST) dijital müzik sitelerinde yayınlanacak.

Fakat ondan önce 19 Mart'ta CNBLUE, geri dönüşleri hakkındaki hikayeler üzerine 23:00'da (KST) Naver V-live 'CNBLUE LiveV' ile canlı yayında olacak.

Highlight Videosu:


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: naver
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder