İMZA KAMPANYASI

[Haber / Röportaj] CNBLUE, "Şarkımızı Dinlemezseniz Bu Bir Kayıp, Sonuçlara Takılıp Kalmayacağız"


Güvenerek dinlediğimiz CNBLUE, değil mi?

Band CNBLUE'nun yüksek kaliteli şarkısı yayınlandı. Halihazırda bildiğimiz CNBLUE ile başka renklerini bize sunarken ki CNBLUE'nun kimliği güzel bir şekilde uyum içinde gözler önünde.

CNBLUE'nun 4 üyesi,  geri dönüşleri üzerine düşüncelerini son dönemde bir araya geldikleri habercilerle paylaştı.

İlk olarak Jonghyun, "1 yılın ardından geri döndük. Her zaman Koreli hayranlarımızı beklettiğimiz için üzgünüz. Bu yıl Kore'de gerçekten çok fazla etkinlik yapmak için elimizden geleni yapacağız. Yazıp ortaya çıkardığımız şarkılarımız da var. Yalan değil gerçekten Koreli hayranlarımızla daha sık buluşmayı planlıyoruz." dedi.

Minhyuk 7. mini albümleri 7℃N hakkında "Şarkı iyi olduğu için kendimize güvenimiz tam. Tabii ki ülkemizde müzik listelerinin ortaya koyduğu sonuçları göz ardı edemeyiz ama, iyi bir şarkı ile geri döndüğümüz için dinlemeyen insanlar pişman olacaklar şeklinde düşünüyorum" dedi.

CNBLUE'nun yeni şarkısı "Between Us" sevgili olmaya başlamadan önceki durumları belirsiz çiftin arasındaki ilişki ve "some"durumunu tanımlayan pop-rock tarzında bir şarkı. Eğlenceli ritmin ilk aşamasında rock soundu güçlü bir şekilde nakarata geçerek devam ediyor ve şarkıyı benzersiz ve unutulmaz kılıyor. 

Jonghyun; "Kore'de bu süre boyunca en çok pop şarkılar yaptık.. Bu kez modumuzu biraz daha olgunlaştırdık" dedi.

Minhyuk da "Yonghwa hyung'un şarkı yazma tarzı bir trend. Bu yüzden yabancı hayranlar hemen onu yakalayabiliyorlar ve sevebiliyorlar sanırım" diye ekledi. 


"Between Us" Jung Yonghwa ve Justin Reinstein'ın birlikte yazdıkları bir şarkı. Jung Yonghwa, "Onunla ilk kez song camp'te karşılaştım. Yabancı bir besteci ile stüdyoda şarkı yazma tarzında, New York çıkışlı besteci ile 3 gün boyunca şarkı üzerinde çok çalıştık. Gerçekten çok eğlenceliydi. Uzun bir süre sonra birisiyle birlikte çalıştım ve her zaman ofiste gördüğüm besteci hyunglar dışında yabancı birisiyle olduğum için daha da keyifliydim" diyerek geçmiş anılarına döndü.

Ayrıca, "Açıkça söylemek gerekirse eskiden müzik listelerini gerçekten çok kafama takıyordum. Bu yüzden artık takılıp kalmıyorum Bizimle birlikte çıkış yapan arkadaşlarımızı görünce "Biz de iyi yarıştık" diyerek üzülüyordum" itirafında bulundu.

Minhyuk; "Çevremizden çok fazla övgü alıyoruz. Bu müzik listelerinin sonuçlarından daha fazla anlamlı. Herkes inanıp dinlediğini söylüyor" yorumuyla albüm hakkındaki güveni tazeliyor.

Bu esnada CNBLUE'nun 7℃N albümü satışlarda  9 ülkenin iTunes albüm listelerinde 1. sırada yer aldı. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak:naver
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder