İMZA KAMPANYASI

[STARCAST] Lee Jungshin'in Gözünden Dünya


CNBLUE'nun bas gitaristi Lee Jungshin'in hobisi fotoğraf çekmek. Bugün Jungshin'in gözünden dünyayı izleyeceğiz.

STARCAST, Jungshin'in çektiği fotoğrafları sizinle paylaşırken CNBLUE'nun yeni albümünden de süpriz spoiler verecek.

Untouchable Fotoğrafçı: Jungshin'in güzellik avı

#1 Seyahat, insanlar (Fotoğrafçı: Lee Jungshin)Soru: Daha önce de fotoğraflarında STARCAST okurlarını selamlamıştın ve şimdi fotoğraflarınla geri döndün. Nasıl hissediyorsun ve geçen sefer çektiğin fotoğraflardan değişik ne metod uyguluyorsun?
JS: Evet, STARCAST okurları! Fotoğraflarımla birlikte sizinle yeniden buluşmak harika. Eskiden barışçıl fotoğraflar çekmeyi seviyordum ama şimdi daha duygusal ve geniş kapsamlı fotoğraflar çekmeyi tercih ediyorum. Umarım beğenirsiniz!

Soru: Fotoğraf çekmeyi eğlenceli kılan ne?
JS: Daha öncede söylediğim gibi bu bir hobi. Canım istediğinde fotoğraf çekerim istemediğinde çekmem. Çoğu zaman unutuyorum ama odamdaki fotoğraf makinesi dikkatimi çektiğinde yeniden fotoğraf çekmeye başlıyorum.Soru: Diyelim ki zaman ya da mekan sınırın yok. Nasıl fotoğraflar çekmek isterdin?
JS: Görland manzarasını ve orada yaşayan insanların günlük hayatlarını. Aslında Hindistan'a gitmek istiyorum.

Jungshin bazen kendisi ile aynı hobiye sahip abisi ile fotoğraf çekmek için seyahate çıkıyor. Biz de bugünün güzellik avcısı Jungshin'in neşesini hissedelim mi? Hadi başlayalım!

Soru: Ne tarz fotoğraflar seni neşelendirir ve gururlandırır?
JS: Sırları varmış gibi görünen bir yabancıSoru: Fotoğraf çekmek hayatına ne kadar etki ediyor?
JS: Ne zaman fotoğraf çeksem onlara daha dikkatli bakıyorum ve fotoğrafladığım şey hakkında bir kez daha düşünmemi sağlıyor. Bu yüzden uzun bir süre aklımda kalıyor. Fotoğraflar o anı yeniden yaşamamı sağlar bu yüzden kameramı getirmemiş olsam da telefonumla çekerim. Ama yemeden önce yiyecek fotoğrafları çekmiyorum... Haha

#2 ‘7℃N’ ve CNBLUE'nun Yüksek Isısı  (Fotoğrafçı: Lee Jungshin)
Soru: Fotoğraf çekerken en önemli şey nedir?
JS: Fotoğrafçının duygusu ve fotoğrafa farklı açıdan bakan biri. Yani birinin fotoğrafa bakarken bir şey hissedip hissetmediği de önemli tabi. Sıradaki fotoğraflar bir kompakt kamera ile çekildiler bu yüzden basitler!

Elbette ki bir selfie! Selfieler arasında en iyi olanı aynadan çekilenler.


Yoğun bir şekilde bir yerden bir yere koşturmak zorundaysam böyle küçük kameralar kullanıyorum. "Kapak çekim setimize kamerayla gelmek yeni bir duygu"Diğer üyeler burada çekim setinde.


Ve sıkı çalışan liderini rahatlatan maknae!


Kimi zamanlar bu üyeler kameraya ilgi gösteriyor!


Burada denizi çekiyorum...


Onun muhteşem bir fotoğrafını çektim.
Soru: Son olarak seninle aynı hobiye sahip insanlara ne demek istersin?
JS: "Fotoğraflar sonsuzluktur" sözüne katılmaya başladım. Hayatımın her anını fotoğrafladığımda neler olduğunu o an ne yaptığımı nasıl olduğumu hatırladığım bir günlük gibi oluyor. Benim fotoğraflarım mükemmel olmasa da eğlendiğim sürece en iyisi onlar.Fotoğrafçı ve bas gitarist Lee Jungshin
Ve CNBLUE 20 Mart'ta 7℃N ile geri dönüyor.
Takipte kalın!

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder