İMZA KAMPANYASI

Jonghyun'un İlk Filmi Living City Hakkında DetaylarCNBLUE'nun yetenekli gitaristi Lee Jonghyun Japonya'nın ünlü oyuncularından Natsuki Mari ile birlikte yeni sinema filmi Ikiru Machi (Living City) kadrosuna dahil oldu. Hideo Sekaki'nin yönetmenliğini üstlendiği film Japonya'da deniz kenarında bir şehir olan Ishinomaki'de geçiyor. 

Ishinomaki şehri 2011'de yaşanan bir tsunami sonucunda yıkıma uğruyor. Ana karakter Chieto Sato'nun (Natsuki Mari) balıkçı olan kocası bu felakette kayboluyor ve iki çocuğu da bu doğal afetten etkileniyor. Daha önce bu şehirde yaşayan Koreli Dohyun (Lee Jonghyun) Chieto Sato'nun kocası hakkında bilmediği bazı şeyleri ona anlatmak için geri dönüyor. 

Jonghyun, Chieto Sato'nun kocasının kaybolması arkasındaki sır perdesini aydınlatmakta kilit bir rol üstlenen Koreli Dohyun rolü ile karşımızda olacak. 

Jonghyun Natsuki Mari hakkında "Çekimlerde bana çok destek oldu mesela Japonca'mı düzeltmekte bana çok yardımcı oldu" yorumunda bulunuyor. Natsuki Mari, Japonya'da nazik kişiliği ile tanınan ve sevilen bir oyuncu. Jonghyun film hakkında ise da şunları söylüyor: "Bu hikaye sayesinde Kore ve Japonya arasındaki dostluk, bir aile olarak yaşamanın anlamı, düşündüklerini söylemenin önemi gibi birçok şey keşfettim" 

Filmin yönetmeni Jonghyun'a "Tekrar spaya gidelim!! Umarım tekrar bir içki içip konuşma şansı yakalarız" temennilerinde bulunurken. Jonghyun: "Çekimlerin yapıldığı Ishinomaki şehri harika bir yer bana memleketimi hatırlattı. Böylesi güzel bir yerin bu kadar büyük bir afet ile yüzleşmesi beni çok üzdü. Bu zorlukları aşıp şimdi güçlü bir şekilde yaşayan birçok insan ile tanıştım. Onlarla tanışmak en büyük hazinelerimden biri." diyerek filmin onu ne kadar etkilediğini belirtiyor.

Jonghyun'un ilk film oyunculuğu çıkışını yapacağı dram türündeki Living City 2018 yılının bahar ayında Japonya'da gösterime girecek. Sevgili gitaristimizi beyaz perdede izlemek için heyecanlı mısınız?

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: asianwiki blog, ketch_cp
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder