İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Seul'deki Konserini 7000 Hayranı ile Başarıyla Tamamladı + Gelecek Ay Asya Turu Başlıyor


ASYA, CNBLUE'YA HAZIR MISIN?

Güney Koreli band CNBLUE Asya Turunun başlangıcı olan 3-4 Haziran'daki  ‘2017 CNBLUE LIVE [BETWEEN US] IN SEOUL’ konserlerini başarıyla tamamladı. 

Yong Hwa, Jong Hyun, Min Hyuk ve Jung Shin 2 gün boyunca SK Olympic Handball Gymnasium'da 7000 hayranı önünde performans sergiledi.

Yong Hwa. Jung Shin, Jong Hyun ve Min Hyuk, haftasonu Seul'de BOICEları müzik gecesinde heyecanlandırdı.
(Fotoğraf: FNC Entertainment)
CNBLUE konsere 2014' yılında Warner Music Japan yapımcılığında yayınladığı üçüncü Japonca stüdyo albümleri ‘Wave’den Radio ile başladı. Band 3 saatlik  konser süresince son albümleri ‘7ºCN’den, Between Us, It’s You ve When I Was Young'ı gibi toplamda 23 şarkı seslendirdi.

Band "Bu konserler aracılığıyla umarız Haziran ayını düşündüğünüzde aklınıza CNBLUE gelir" dedi. "Bu konserde zaman sanki uçup geçiyor. Her zaman elimizden gelenin en iyisini yaptık ama bu kez sizlere daha iyi bir performans sunmak için daha da sıkı çalıştık" diye eklediler. ‘2017 CNBLUE LIVE [BETWEEN US] IN SEOUL’ band'in 2 yıl içinde Seul'deki ilk konseriydi.

‘2017 CNBLUE [BETWEEN US] in Seoul’ bandin 6 şehirden oluşacak Asya turunun başlangıcını simgeliyor.
(Fotoğraf: FNC Entertainment)
Seul konserinin ardından CNBLUE 6 şehirden oluşacak ‘2017 CNBLUE ASIA TOUR [BETWEEN US]’a başlayacak. Tur 1 Temmuz'da Singapur'da başlayacak. Ayrıca 8 Temmuz'daki Manila konserinin ardından 15 Temmuz'da Jakarta konseri olacak.

Tay hayranlar 13 Ağustos'ta bandi görmeye gidecekken, Hong Kong 19-20 Ağustos'ta 2 gün boyunca CNBLUE ile birlikte olacak. Tur 30 Eylül'de Taipei'de son bulacak. Bu yılki Asya turu bandin 2010'daki çıkışlarından itibaren bölgesel olarak düzenledikleri 5. tur olacak.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak:hellokpop,kpopherald
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder