İMZA KAMPANYASI

Minhyuk Ha Ji Won İle Birlikte Bir Medikal Dizide Başrol OynayacakCNBLUE üyesi Kang Minhyuk, MBC'nin yeni Çarşamba-Perşembe dizisi "Hospital Ship"de Ha Ji Won ile birlikte başrol oynayacak.

Kang Minhyuk'un şirketi FNC Entertainment'dan biri kaynak "Minhyuk dizide yer almaya karar verdi. Şu anda detayları koordine ediyoruz" açıklamasında bulundu.

Hospital Ship, bir ada köyünde sağlık hizmeti sağlayan bir çifti konu alan medikal bir dizi. Genç doktorların büyümesini takip eden bu hikayenin bir çok yüreğe dokunması bekleniyor. Yönetmenliiğini Start Again'in yönetmeni Park Jae Bum üstlenirken, senaryo Secret Door'un senaristi Yoon Sun Joo tarafından kaleme alındı.

Minhyuk; sıcak ellere, sıcak gözlere ve en önemlisi sıcacık bir kalbe sahip bir hekim olan Kwak Hyun karakterini canlandıracak. Kwak Hyun saygılı ancak tecrübesiz biri değil ve başkaları ile empati kurabilen bir karakter.

Hospital Ship'in normalde Temmuz'da yayınlanması bekleniyordu ancak yayın tarihi Ruler- Mask of the Mask'dan sonra yayınlanacak The Man Who Must Die To Live'dan sonraya ertelendi. Dizi Ağustos ayında ekranlarda olacak.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır! 

Kaynak: Soompi
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder