İMZA KAMPANYASI

Yonghwa, FNC Entertainment'in İçeriden Bilgi Sızdırılışı Skandalı Hakkında KonuştuCNBLUE'dan Yonghwa içeriden bili sızdırılması karışıklığı hakkında ilk kez konuştu.

2016 Haziran aynında Yonghwa ve Jonghyun FNC Entertainment'ın içeriden bilgi sızdırılması hakkında soruşturma geçirdi. FNC Entertainment'ın ünlü bir isim ile yaptığı anlaşmadan kısa bir süre sonra 400 miyon won (yaklaşık 347 000 dolar) değerindeki hisse senedini stoklayıp bundan 200 milyon won (yaklaşık 173 400 dolar) kazanç sağladığı iddia edilen soruşturmada Yonghwa suçsuz bulunurken Jonghyun para cezası aldı. 

20 Temmuz'da yayınlanan Life Bar'da Yonghwa bu karışılık hakkında konuştu. Bu zorlu süreci düşündü ve "Aklımdan her türlü düşünce geçiyordu. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım" dedi ve devam etti "Üyelerim ve annem için çok üzgünüm"

Yonghwa ayrıca "Başka skandala mahal vermemek için sürekli evdeydim. Daha fazla karışmak istemiyordum. Sadece kendi işime odaklanmaya çalışıyordum. Fazla arkadaşım olmamasının sebebi de bu." açıklamasında bulundu.

Bu karışıklığı belirterek "Bu beklenmedik olay ile hayranlarıma, grup arkadaşlarıma ve bana inan diğer herkese ne kadar teşekkür etmem gerektiğini anladım. Minnettar olmam gerekirken unuttuğum, yoğun programlarım arasında gereksiz yere sinirlendiğim şeylerin farkına vardım. Sonuç olarak bu olay sayesinde kendimi tekrar minnettar hissederken buldum." dedi.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: allkpop, soompi
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder