İMZA KAMPANYASI

(Dizi Tanıtımı) Hospital Ship


CNBLUE'dan Minhyuk ve AOA'den Mina 'Hospital Ship' adlı dizide bir arada olacaklar.

Minhyuk'un The Heirs dizisinde canlandırdığı YoonChan Young karakterini hatırlıyor musunuz? Yetenekli şarkıcı ve aktör Kang Minhyuk şimdi yepyeni bir dizi 'Hospital Ship' ile Ağustos'da ekranlara dönüyor. Ayrıca AOA'den Mina'da dizide rol alanlar arasında. Ne kadar ilginç! Sadece Minhyuk'un bir doktoru oynarken ne kadar seksi olabileceğini düşleyin. Birçok netizen bu dizinin sıradaki hit dizilerden biri olup efsaneler arasında yerini alacağından bahsediyor. En ilginç yanı ise Minhyuk başrol erkeği oynarken şu an KBS Mubank'de sunuculuk yapan Lee Seo Won'da diğer erkek karakyeri canlandıracak. Oldukça açık görünüyor ki yakışıklı kimyaların birleştiği bu dizi birçok kızın kalplerini çalacak!

'Hospital Ship' 30 Ağustos 2017'de yayınlanacak.

Genel Bilgiler

İsmi: Hospital Ship
Tür: Medikal dizi
Yönetmen: Park Jae Bum
Senarist: Yoon Sun Joo
Kanal: MBC
Yayın Tarihleri: 30.08.2017 - 
Yayın Günleri:  Çarşamba - Perşembe 22:00
Bölüm Sayısı: Belli değil

Konusu:

Hospital Ship, gemiyle ıssız adaları ziyaret ederek insanları muayene eden bir grup doktorun hikayesini anlatıyor. Doktora ihtiyacı olan hastaları tedavi ederken her bir doktor da insanlarla samimiyetle kurdukları iletişim sayesinde olgunlaşıyor.

Oyuncular:

Song Eun Jae rolü ile Ha Ji Won

Song Eun Jae yalnızca medikal konularda yetenekli ama sosyal hayatta yetersiz karizmatik bir doktordur. Çok soğuk kanlı ve profesyonel bir doktor.


Kwak Hyun rolü ile Kang Minhyuk

Kwak Hyun sıcacık kalbi ile bir dahiliye uzmanı. Kwak Hyun ıssız adalarda gönüllü olarak medikal hizmet sağlayan doktor babasından etkilenip bir doktor oluyor. Hiçbir sorunu yokmuş gibi görünse de aslında bilinçaltında bir travması var. Song Eun Jae'nin aksine kolaylıkla gözyaşlarına boğulabilen ve insanlarla empati kurabilen bir yapıya sahip


Kim Jae Gul rolü ile Lee Seo Won

Kim Jae Gul, zengin ve elit bir ailede yakışıklı bir tüz ile büyüyen yerel alternatif tıp doktoru. Tüm bu iyi meziyetlere rağmen  babasının tüm ilgisini ondan daha zeki olan ağabeylerine vermesinin neticesinde yalnız ve kasvetli biri haline gelmiş. Her zaman batılı bir doktor olmakla gurur duyan babasına meydan okumak amacıyla yerel tıbba yönelmiş. Bu nedenle babasından kaçıp Hospital Ship'e (Hastane Gemi) biniyor ve sonunda da Song Eun Jae ile karşılaşıyor.


Yoo Ah Rim rolü ile Kwon MinA (AOA'den)

Yoo Ah Rim sadece varlığı bile gemideki atmosferi canlandırabilen sevecen bir hemşire. 
*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: kpopmap

Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder