İMZA KAMPANYASI

Hospital Ship Ekibi Adada Birlikte Yaşamak Hakkında Görüşlerini PaylaştıMBC'nin yaklaşan Çarşamba-Perşembe medikal dizisi "Hospital Ship" hastane ekibinin, sağlık hizmeti sağlamak için adalara yaptıkları yolculukları konu alan bir dizi. Dizinin temel setleri ada ve çekim süresi boyunca dizi ekibinin yaşadığı Geoje Adası.

Yetenekli bir cerrah olan Song Eun Jae karakterini oynayan Han Ji Won Geoje Adası'na birçok kişisel eşyasını getirdi. Ünlü oyuncu kendisini, dizi için Seul'den ayrılıp adaya giden Song Eun Jae gibi hissettiğini açıkladı.  Ha Ji Won "En sevdiğim zeytinyağımı ve baharatlarımı bile yanıma aldım. Doğum günümde hayranlar Geoje Adası'nda günlük ihtiyaçlarım için ürünler gönderdiler ve sanırım beni benden iyi tanıyorlar" dedi. 

Dahiliye uzmanı Kwak Hyun karakterini oynayan CNBLUE'dan Minhyuk adaya çok fazla kişisel eşya getirmedi ama bunun yerine yanına "heyecanlı bir kalp ve tutku" aldı. "Geoje Asa'ında yaşamak oyunculuğa konsantre olmama yardım etti çünkü gerçekten adada taşıyorum ve sadece rol yapmıyorum. Kwak Hyun'un gemi ekibinin bir parçası olmak için gönüllü oluşu ve adaya alışması daha gerçekçi bir şekilde gösterilecek" diye açıklamada bulundu. 

Kore alternatif tıp doktoru Kim Jae Geol rolündeki Lee Seo Won sıcağa çok duyarlı olduğunu bu nedenle onu serinletecek her şeyi paketlediğini söyledi. Ayrıca çalışmak için yanına kitap da aldığını böylelikle adadaki her gününü verimli geçirdiğini paylaştı. "Endişelenmekten ziyade burada oluş amacımızla kalbim neşe dolu. Tüm oyuncular ve yapım ekibi çekimlerde sıkı bir şekilde çalışıyor bu nedenle ben de sıkı çalışıyorum. İlk başta oldukça garip gelse de 'Hastane Gemi'ler gerçekten var. Hospital Ship'de birçok ilginç şey  keşefedeceksiniz" dedi.

Hospital Ship ilk bölümü ile 30 Ağustos Kore saatine göre 22:00'da ekranlarda olacak.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır*

Kaynak: Soompi
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder