İMZA KAMPANYASI

Jonghyun ve Bona KBS'in Yeni Dizisi "Lingerie Girls' Generation" İçin DüşünülüyorCosmic Girls'den Bona ve CNBLUE'dan Jonghyun, KBS'in yeni dizisi "Lingerie Girls' Generation" başrolleri için düşünüyor! 

Hem Bona'nın şirketi Starship Entertainment hem de Jonghyun'un şirketi FNC Entertainment dizi için teklif aldıklarını ve değerlendirmelerinin olumlu olduğunu açıkladılar. Starship Entertainment temsilcileri 10 Ağustos'da "Bona, KBS'in yeni Pazartesi-Salı dizisi Lingerie Girls' Generation'da kadın başrol karakteri olan Lee Jung Hee'yi oynaması için teklif aldı. Bu teklifi olumlu olarak düşünüyoruz" açıklamasında bulundu.

Bona teklifi resmi olarak kabul ederse gençlik enerjisinden yoksun 18 yaşında bir genç kızı canlandıracak. Dizinin Daegu'da çekilmesi ve Bona'nın da doğal Daegu aksanı rol için düşünülmesinin nedenlerinden birisi oldu.

Jonghyun'un başrol erkek karakter için düşünüldüğü Lingerie Girls' Generation, 1970 Daegu'sunda geçiyor. Liseli kızların büyüme ve aşk hikayelerini anlatan, 2009 yılında aynı isimle yayınlanan kitaptan uyarlanan dizi Eylül ayında ekranlarda olacak.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: allkpop, Soompi
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder