İMZA KAMPANYASI

Park Jin Young, Yonghwa'nın Müzikal Yeteneklerini ÖvdüJung Yonghwa geçtiğimiz günlerde Park Jin Young'un Party People programının çekimlerine katıldı. 12 Ağustos'da yayınlanacak bölümde sanatçıya ünlü KPOP kız grubu BLACKPINK'de eşlik edecek.

Müzik programının çekimleri boyunca Park Jin Young'un, Yonghwa'nın müzikal yeteneklerine övgüleri göze çarptı. Bildiğiniz üzere Park Jin Young Kore'de en harika müzisyen olarak kabul edilir ve onun müzikal anlamda övgülerini almak çok büyük anlam taşır.

Park Jin Young "Jung Yonghwa çok fazla yeteneği olan bir sanatçı ve onun performansını izlerken çok üzüldüm çünkü gerçek dünyanın kısıtlamaları nedeniyle gösteremediği bundan başka daha birçok yeteneğe sahip" yorumunda bulunurken Yonghwa da "Bugün Party People'da her şeyimi ortaya koyacağım!" diye yanıtladı ve sahnede heyecanlı bir atmosfer oluşturdu. Birçoğunuzun bildiği üzere CNBLUE'nun Jung Yonghwa'sı oldukça yetenekli bir müzisyen. Grubunun ana vokali olmanın yanı sıra yalnızca şarkı söylemekte değil şarkı sözü yazmak, enstrüman çalmak gibi daha birçok alanda tartışmasız bir yeteneğe sahip. Ayrıca mükemmel eğlence programlarına imzasını atan olağanüstü bir showman. Buna rağmen Park Jin Young'a göre gösterdiği tüm bu yeteneklerin yanında hayatın getirdikleri yüzünden gösteremediği daha birçok yeteneğe sahip bir sanatçı Yonghwa. 

 Park Jin Young'un Party People programının yapım ekibinin söylediklerine göre Jung Yonghwa program çekimleri yapılırken muhteşem müzik yeteneklerini gösterdi ve Park Jin Young'u çok etkiledi. Elektrogitar, klavye gibi değişik birçok enstrüman çalıp şarkı söylemenin yanında olağanüstü bir ıslık performansı da sergiledi. Özellikle BLACKPINK'in hit parçalarından "Playing with Fire"ın akustik versiyonunu sahnelerken izleyicilerin heyecanını doruk seviyesine taşıdı. 

Programı merak ediyor musunuz? İnanın biz de sabırsızlıkla bekliyoruz!

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*


Kaynak: kpopbehind, SBS news
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder