İMZA KAMPANYASI

Yonghwa İlişkisi Basına Yansırsa Ne Yapacağını Açıkladı12 Ağustos'da yayınlanan SBS'in Party People programında Park Jin Young CNBLUE'dan Yonghwa'ya romantik ilişkiler hakkında varsayımsal bir soru sordu.

Park Jin Young'un "Diyelim ki biriyle çıkıyorsun ve fotoğraflarınız medyada yayınlandı. Bu durumda soğukkanlılıkla halka ilişkini açıklar mısın yoksa mümkün olduğunca üstünü kapamaya mı çalışırsın?" sorusuna Yonghwa "Mümkün olduğunca saklamaya çalışırım" diye cevap verdi ve açıklama yaptı. "Hayranlarımı ve birlikte olduğum kadını düşünmek zorundayım. Her şeyin düzende kalması için bu şekilde davranırım"

Yonghwa'nın cevabı üzerine Pak Jin Young "Evlendikten sonra bile seninle olan hayranlar gerçek hayranlarındır" yorumunda bulundu.

A.N/ Yonghwa'nın ilişki konusundaki bu fazla tutucu tavrını hepimiz anlayabiliyoruz. Kore piyasası gerçekten korkunç ve acımasız ama Park Jin Young'un söylediği de su götürmez bir gerçek. Yonghwa'nın özel hayatında nasıl bir değişiklik olursa olsun biz onun her zaman yanında olacağız. Bu zamana kadar onunla üzüldüğümüz onunla sevindiğimiz gibi aşkı bulduğunda da onunun mutluluğu mutluluğumuz olacak, sevdiği kız da kıymet verdiğimiz sevdiğimiz biri haline gelecek. Dileriz bu duygularımız liderimize ulaşır ve kendini bu kadar sıkmadan mutluluğunun peşin düşer.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*


Kaynak: Soompi
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder