İMZA KAMPANYASI

Girls' Genaration 1979 Dizi ve Karakter Tanıtımı


Dizi 1970'lerde Güney Kore'nin Daegu şehrinde geçiyor. Lee Jung Hee lise ikinci sınıfa giden, neşeli ışıl ışıl bir karaktere sahip bir genç kız. Oyuncak fabrikası işleten bir ailenin ikinci kızı olan Jung Hee ve arkadaşlarının ergenlik yollarında yürüyüşlerini izleyeceğiniz dizide kıpır kıpır bir gençlik enerjisi bulabilirsiniz. Bölüm Sayısı: 8 (70 dklık bölümler)
Başlangıç Tarihi: 11 Eylül 2017 
Yayın Günleri&Saati: Pazartesi - Salı 22:00(KST)
Lee Jung Hee rolünde Bona

Güzel, akıllı ve erkekler arasında popüler olmak isteyen bir genç kızdır ancak öyle değildir ve günleri bitmek bilmeyen iç geçirmelerle geçer. Ergenliğin en üst seviyelerindedir. Bu ele avuca sığmayan vahşi kız bir kere bir işe başladığında onu durduracak hiçbir güç yoktur ancak hüzünlü bir melodi duyduğunda bir anda duygusallaşır. Her şeyde mükkemel olan Hye Joo onun düşmanı olsa da onu sever ve ona hayrandır.
Park Hye Joo rolünde Chae Seo Jin

Seul'den nakil gelen bir öğrencidir. Güzelliği, yeteneği, notları ve kişiliği yani her yönüyle mükemmel biridir. Jung Hee de dahil olmak üzere tüm kızlar tarafından kıskanılsa da kısa zamanda cazibesiyle etrafındaki herkesi kendine hayran bırakır. Dışarıdan çok ciddi ve aklı başında dursa da bir kez onu tanıdığınızda cesur ve delidolu yanıyla tanışabilirsiniz.
Joo Young Choon rolünde Lee Jong Hyun

Yerel bir eczanede işlere yardım eden boş gezenin boş kalfası 20 yaşında bir gençtir. Dışarıdan hiçbir şeyi umursamayan her şeye kayıtsız gibi görünse de aslında sıcacık kalbi olan hassas biridir. Hikayesi mahallede neredeyse hiç bilinmiyor.
Bae Dong Moon rolünde Seo Young Joo

Fırındaki görücü usulü buluşmada Jung Hee'ye ilk görüşte aşık olan ve karşılıksız aşkını içinde büyüten bir gençtir. Ona asla şans vermeyen Jung Hee yüzünden incindiği zamanlar olsa da içten kalbindeki duygular hiç değişmiyor.
Seo Jin rolünde Yeo Hoi Hyeon

Daegu'daki en popüler çocuktur. Okulda her zaman birinci olan hem yakışıklı hem karizmatik bir gençtir. Bu zeki gencin çok yönlü yeteneklerinin oluşturduğu ölümcül cazibe içlerinde Jung Hee'nin de dahil olduğu Daegu'daki tüm kızların aklını başından almaktadır. 
Sim Ae Sook rolünde Min Do Hee

Jung Hee'nin okuldaki bir zorbadır aynı zamanda Mimoza klanının lideridir. Young Choon'dan hoşlanmaktadır ancak Yong Choon ona karşılık vermemektedir. Mahalledeki karışıklıkların ve olayların tam ortasında Ae Sook bulunmaktadır.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: LingerieGG_KBS
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder