İMZA KAMPANYASI

Longing Heart Dizi ve Karakter Tanıtımı


Kang Shin Woo, 10 yıl önceki ilk aşkı Han Ji Soo'yu unutamamış oldukça yakışıklı bir matematik öğretmenidir. Bir kaza sonucu henüz bir lise öğrencisi olduğu 10 yıl öncesine geri döner. Burada kendi gençliği ile karşılaşan Shin Woo genç halinin aşkına ulaşması için çabalamaya başlar. 

Gizemli fantastik bir dizi olan Longing Heart, kadrosunu üç başarılı başrol ile sağlama almış durumda. Lee Jungshin 10 yıl önceki ilk aşını unutamayan Kang Shin Woo karakterini oyanarken, Shin Woo'nın ilk aşkı Han Ji Soo karakterini Lee Yeol Eum canlandıracak. Kahramanın on yıl önceki halini ve rakibini ise Seo Jin Hoo canlandıracak.


Lee Jungshin - Kang Shin Woo

Shin Woo 10 yıl öncesinde hem zekası hem yakışıklılığı ile örnek olmayı amaçladığı lisesine bir matematik öğretmeni olarak geri dönüyor. Bir şekilde, hayatının aşkı ile tanıştığı lise yıllarına dönen Kang Shin Woo tarihi yeniden yazmak ve hayallerinin kadını ile birlikte olabilmek için bir şans elde eder ancak tek problemi 'En büyük düşman insanın kendisidir' cümlesini haklı çıkarıcasına her denemesinde işlerini bozan 10 yıl genç halidir. 


Lee Yeol Eum - Han Ji Soo

Han Ji Soo, neşeli ve ışıl ışıl görüntüsüne rağmen kalbinin derinliklerinde çocukluk yıllarından kalma acıları olan bir genç kızdır. Ji Soo bir anda kendini yaşlı, olgun matematik öğretmeni Shin Woo ve aksi, garip bir ergen olan Shin Woo arasında bir aşk üçgeni içinde bulur.


Seo Ji Hoon - Genç Kang Shin Woo

Genç Kang Shin Woo aşkını ifade edemeyen, kaba ve anlayışsız bir gençtir. 


Song Ji Hyun - Kang Shin Hee

Song Ji Hyun, Shin Woo'nun ablası Kang Shin Hee karakterini canlandıracak. Cıvıl cıvıl karakteriyle çocuksu ama oldukça pozitif biridir. Kang Shin Hee kardeşi ile sürekli atışsa da aynı zamanda onunla ilgilenen iyi bir abla.


Jo Seung Hee - Baek Na Hui

Yetişkin Kang Shin Woo'ya aşık yeni atanan İngilizce öğretmeni Baek Na Hui karakterini Jo Seung Hee canlandıracak.


Lee Sang - Ki Wan 

Kang Shin Woo'nun her konuda anlaşmazlığa düştüğü Ki Wan karakterini ise IMFACT üyesi Lee Sang canlandıracak.


Min Do Hee - Jang Sora

Aktris Min Do Hee'nin canlandırdığı Jang Sora karakteri sadakati aşkın önünde tutan ve mükemmel dost olarak tanımlanan biri. Cool görünüşünün altında masum bir aşkın hayalini kuruyor.


Lee Joo Hyung - Choo Geun Deok

Oyuncu Lee Joo Hyung çiçek çocuk film aktörü rolünde olan Choo Geun Deok karakteri sersem ve ne yaparsa yapsın kimsenin nefret edemeyeceği bir karakter.

Longing Heart çekimleri Ağustos sonunda başladı ve SBS Plus dizinin Aralık ayında yayınlanacağını belirledi. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: cnblue_star89, gkboice
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder