İMZA KAMPANYASI

[HABER] Idol Band Hayır.. Oyuncu Band CNBLUETüm üyeler ana karakterler olarak büyüdüler. Yakışıklı band, idol band sıfatlarıyla anılan CNBLUE, bunlarla birlikte oyuncu band tanımlamasını da başarılarına kattı.

Jung Yonghwa, Lee Jonghyun, Lee Jungshin ve Kang Minhyuk'tan oluşan CNBLUE, 2010 yılında I'm Loner ile çıkış yaptıktan sonra 7 yıldır ekranlarda olan uzun soluklu bir band. Her yayınladıkları şarkı ile müzik programlarında 1. sıraya yerleşerek büyük bir hayran kitlesine sahip oldular.

Etkileyici olan bir diğer şey ise tüm üyelerin konserlerde şarkı söylemekle birlikte aynı zamanda oyunculuk yapmaları. 

Jung Yonghwa, 2009'da SBS'de You're Beautiful ile "havlu adam" olarak dikkatleri üzerinde çektikten 2 sene sonra MBC'de Heartstrings'de ana karakter olarak yerini yükseltti. Bunun ardından KBS 2TV'nin Marry Him If You Dare, tvN'in The Three Musketeers dizilerinde rol aldı.

Son günler de ise JTBC'nin  'The Package' dizisinde San Maru karakteri ile uzun zaman sonra ekranlara döndü. Yavru bakışa sahip gözlere sahip inanılmaz karakteriyle hayranlarını büyülüyor.

Kang Minhyuk MBC'nin 'Hospital Ship' isimli dizisinde Ha Ji-won ile romantik bir yol çiziyor. Minhyuk da KBS 2TV'de My Husband Got a Family ve SBS'de The Heirs ve Entertainer yapımlarında yer aldıktan sonra kıdemli ustası Ha Ji-won ile başrolü paylaşıyor.

Lee Jong-hyun geçtiğimiz günlerde sona eren KBS 2TV'nin Girls' Generation 1979 dizisinde dışarıdan bakınca soğuk ama içinde iyi bir insan  olan Joo Young-Choon karakteriyle Park Hye Joo karakterine hayat veren Chae Seo-Jin ile romantik bir roldeydi. Saturi kullanılan bir oyunculuğa kadar ilerleyen Jonghyun güzel yorumlar aldı.

Lee Jung Shin Aralık ayında ekranlara gelecek SBS dizisi Longing Heart'da baş rolde ekranlara gelecek. Yakışıklı matematik öğretmeni Kang Shin-Woo karakterinden sorumlu olan Jungshin ilk aşkı Lee Yeol-Eum ile fantastik bir romantizm sergileyecek.

Bu yıl CNBLUE'nun "mükemmel" yoğunluğu sebebiyle onları Kore'de görmek pek mümkün değil ama bu dört üye oyuncu olarak TV'deki tüm dizileri dolduruyor gibi gözüküyor. CNBLUE hem müziğin hem de oyunculuğun üstesinden geliyor.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: osen
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder