İMZA KAMPANYASI

[HABER] Lee Jong Hyun CNBLUE Üyelerinin Oyunculuk Kariyerleri Hakkındaki Düşüncelerini Paylaştı


Lee Jonghyun'un son dizisi “Girls’ Generation 1979” bu ayın başında sona erdi, son röportajında bu projesi ve şimdiye kadarki oyunculuk kariyeri hakkında konuştu.

“Girls’ Generation 1979”da Lee Jognhyun'un canlandırdığı karakter Joo Young Chun, Chae Seo Jin’in canlandırdığı karaktere aşık olan kaba ve soğuk davranışları olan ama samimi ve mütevazi bir kişiliğe sahipti ancak bu yüzden duygularını ifade etmekte sorun yaşıyordu. Dizi 1970'li yıllarda Daegu'da geçtiği için Jonghyuno bölgenin saturisini de öğrenmek zorundaydı. 

"Bir dizi çekerken iyi eleştiriler almayalı bayağı olmuştu" dedi. "Gerçekten minnettarım."

Hepsi oyunculuk yapan diğer CNBLUE üyelerini sorduğumuzda "Birbirimizin projelerini takip etmeye çalışıyoruz ama bunun hakkında yorum yapmıyoruz. Uzun süredir böyleyiz. Sıklıkla "Bandiniz birbiriyle iyi geçiniyor gibi görünüyor, neden daha çok bir araya gelmiyorsunuz?" dediklerini duyuyoruz ama ben de şöyle cevap veriyorum; "Kız veya erkek kardeşlerinizle sık sık dışarı çıkıyor musunuz?" "Bence pek çok aile aynı. Tabii ki her zaman benim yanımdalar, her zaman onlara minnettarım ve onların benim için ne kadar önemli olduklarının farkındayım. Ama bunu dışımdan söylemektense içimde hissediyorum. Birbirimize sataştığımız zamanlar da oluyor bu şekilde birbirimizi destekliyoruz aslında."

Üyelerin oyunculuk projeleri hakkında (Kang Minhyuk şu anda Hospital Ship'te, Jung Yonghwa ise The Package disizinde rol alıyor) Lee Jonghyun şöyle diyor; "Böyle projelerde üyelerimi görmek gerçekten etkileyici bu yüzden dizdeki konuya odaklanmam zor oluyor. Hepsi başrollerde yer alıyor. Birbirimize saygı duyuyoruz ve bizlere iyi fırsatlar verildiğinden dolayı minnettarız. Bu yüzden izleyenleri tatmin etmek için elimizden geleni yapıyoruz."

Jonghyun ayrıca "idol oyuncu" olarak anılmaktan da bir rahatsızlık duymadığını söyledi. "Bu insanların bize söyleyebileceği bir şey.  Bu etiketin üstesinden gelme düşüncesine başlamak için, sadece üstesinden gelmeniz lazım. Psikolojimiz bu şekilde gelişmedi mi? Onlardan beklediğimiz şeylerin üstüne çıkan insanların daha iyi olduğunu düşünüyoruz. Öyle bir anın benim için de geleceğini düşünüyorum ve o an geldiğinde daha mutlu ve heyecanlı olacağım."

Son olarak pek çok insanın onu hatırlamasını sağlayacak bir projede bulunmanın onun nihai amacı olduğunu ekledi. "Bence bütün oyuncular aynı hayale sahiptir." "Son zamanlarda bir erkekle bir kadın arasında geçen yoğun melodramlar olmamış, bu türü denemek isterim. Ayrıca noir film türünde de yer almak isterim. (kara film)"

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: soompi
Çeviri: mcnbl0 yorum:

Yorum Gönder