İMZA KAMPANYASI

[HABER] 'The Package'in Yapımcısı "Jung Yonghwa ile Aynı Ekipte Olmak Memnun ve Tatmin Edici"


CNBLUE üyesi ve oyuncu olan Jung Yonghwa, 'The Package' dizisinde ilginç ama sevimli karakter olan San Maroo'yu kusursuzca canlandırıyor. İzleyiciler, Yonghwa'nın bu yeni yönünü "tazeleyici" bulduklarını söylüyorlar.

Şimdiye kadar Jung çoğunlukla romantik erkek karakterleri oynuyordu, ancak JTBC'nin Cuma-Cumartesi günleri yayınlanan dizisi 'The Package'de oyunculuğunun farklı yönlerini ortaya çıkarıyor. 
Yonghwa'nın oynadığı karakter, tek başına Fransa'ya bir paket tura giden San Maroo. Çok tuhaf ama dürüst bir kişiliğe sahip.

'The Package' dizisinin Baş Yapımcısı Ham Younghun OSEN'e şöyle söyledi; "San Maroo, ilginç ama aynı zamanda dürüst, masum ve saf biri. Bu özellikleri yansıtabilecek birilerini arıyorduk. San Maroo'nun karakterini oyunculuğuyla ortaya koyan bir aktör yerine, izleyicilerin o karakteri tek başına anlayabileceği birisini tercih etmek istedik. Televizyonda Yonghwa'yı gördüğümde San Maroo karakteri ile benzerlik gördüğümü düşündüm." "Bir müzisyen olarak duygu ve düşüncelerini müziğiyle anlatıyor olması San Maroo'nun masum ve eksantrik karakteri ile benzer bir havaya sahip" diye ekledi. Onun tam San Maroo'ya uyacak biri olduğunu hissettim."

Jung Yonghwa, San Maroo'nun cazibesini kusursuz bir şekilde canlandırdığı için övgü kazandı. San Maroo, havaalanında cinsel bir suçlu gibi alıkonulduğu ciddi bir durumda dahi selfieler çeken, yetişkinlere yönelik bir dükkanda gülümsemesine engel olamayan, bir müzede merakına yenik düşüp bekaret kemerini takarak yakalandığı polis tarafından aşağılanan paket turun "problemli elemanı" olmasına rağmen izleyenleri kahkahalara boğan bir karakter.

'The Package' yayınlanmadan önce Jung Yonghwa kendine duyduğu öz güveni ortaya koymuştu. Eğlenceli San Maroo karakteri Jung için mükemmel uyuyordu. Sonunda onun için özel olarak hazırlanmış kıyafetleri giymiş gibiydi.

Yapımcı Ham, "Yonghwa ile konuştuğumda onu kasıntı olmayan, mizahi ve nazik biri olarak tanıdım. Tam San Maroo'dan istediğim niteliklere sahipti. Yong'un aldığı tepkileri görünce izleyenlerin de benimle aynı düşüncede olduğunu görmekten çok memnunum." dedi. Yonghwa'nın Paris'teki oyunculuğu, masum eksantrik San Maroo ile iyi uyum sağlaması ile tekrar öngörümü doğrulamış oldum."

Şunları da ekledi, "Komik sahnelerde komikti ve duygusal sahnelerde de duygularını tamamen yansıttı. Yonghwa eğlenerek rolünü yerine getirdi."Her şeyden çok Yonghwa, San Maroo'nun karakteri, şimdiye kadar canlandırdığı karakterlerden farklı olduğu için endişeliydi. Yapımcı Ham, "Yonghwa böyle bir role hiç girmediği için endişeliydi. ama San Maroo'ya dönüşümünü gördükçe onunla aynı ekipte olmaktan memnun ve tatmin oldum. İzleyenlerin de onun San Maroo'yu iyi bir şekilde canlandırdığına dair yorumları beni mutlu ediyor. Sette ekip Yonghwa'nın çok sevimli olduğunu söyledi. 'The Package' ekranlara geldiğinde insanlardan Yonghwa'nın çok yakışıklıdan ziyade sevimli ve tatlı olduğunu duymak istediğini belirtti. Ve şimdiden böyle yorumlar almaya başladıkları için minnettarlar.

Toplamda 12 bölümü ile 'The Package' bu hafta ekranlardaki ömrünün yarısına geldi.

Son olarak Ham, "'The Package' Fransa arka planında insanların hayat hikayelerini konu alan bir dizi.  Sonuçta diziler insanlar hakkında, kalan 4 haftada izleyicilerin onların yaşadıkları hayatları ve ilişkilerini görerek kendininkileri düşünmelerini dilerim."

Yonghwa'nın canlandırdığı San Maroo, onun şu ana dek canlandırdığı en iyi karakter olarak övgü alıyor. İzleyicileri daha nasıl güldüreceğini merakla bekliyoruz.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: OSEN
Trans: justjyh
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder