İMZA KAMPANYASI

Jonghyun 'Lingerie Girls Generation' Hakkında Görüşlerini Paylaştı


KBS2'nun Pazartesi-Salı dizisi Lingerie Girls Generation'ın 3 Ekim'de final bölümünü yayınlanmasının ardından CNBLUE'dan Jonghyun tamamladığı en son dizisi hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Jonghyun şirketi FNC Entertainment aracılığı ile duygularını şu şekilde dile getirdi. "Lingiere Girls' Generation'a bana daha önce hiç yaşamadığım bir dönemde yaşama fırsatı sağladığı için minnettarım. Çekimlerde olduğumu unutup gerçekten o dönemde yaşıyormuş gibi hissediyordum. Yönetmenimize, set ekibine ve diğer oyuncu arkadaşlarıma bu değerli deneyimde yanımda oldukları için teşekkür ederim. Son olarak Joo Young Choon'u ve Lingerie Girls Generation'ı seven seyircilerimize teşekkür etmek istiyorum. Umarım Joo Young Choon sayesinde o dönemin kalbi titretecek duygularını sizlere ulaştırabilmişimdir. Yakında sizlerin karşısında yeni bir imajla/rolle çıkacağım lütfen sevgi ve heyecanla bekleyin" 

Jonghyun, dışarıdan kaba ve soğuk ama yardımına ihtiyacınız olduğunda mutlaka orada olan Joo Young Choon rolü ile izleyicilerin sevgisini kazandı. Siz Lingerie Girls' Generation'da Jonghyun'u izlemekten keyif aldınız mı? 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: allkpop
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder