İMZA KAMPANYASI

[HABER] Busanlı Yonghwa Busanlıları Mutlu EttiBusan One Asia Festival 2017 (BOF)'de bu yıl BOF Park Konseri 29 Ekim'de Busan Citizen's Park'da akşam saat 7'de gerçekleşti. BOF Park Konseri farklı jenerasyonlara göre farklı tarzlarda konserlerin meydana geldiği ve herkesin eğlendiği bir piknik temasındaydı. 

Bu yıl BOF Park Konseri'ni izlemek için parka 50.000 Busanlı geldi. Konserleri izlemeye gelen aileler, arkadaşlar, sevgililer yerlerde matların üzerine oturarak konserleri özgürce seyrettiler. 

Jung Yonghwa o gün solo olarak "That's Girl" ile sahneye çıkarak herkesi heyecanlandırdı. "Busan'da Geunjeong-do bölgesinde yaşıyordum. Geçtiğimiz sene BOF tanıtımlarının elçisi seçildim, bu sene de sizlerin önünde şarkı söylerken başarılı olmak istiyorum" dedi.Daha sonra şunları ekledi, "Ben de okula giderken böyle bir konser olduğunda kaçırmadan giderdim. Sonuna dek konseri izlerdim ve "Bir gün ben de böyle Busan'ı tanıtmak için efor sarfetmeliyim" diye düşünürdüm." diyerek Busan'ın yerlisi olarak kararlığını gösterdi.

O gün Jung Yonghwa çıkış yaptığı şarkısı "One Fine Day"i söyleyerek sahnesinin ardından büyük alkış aldı. 

Busan'ın farklı bölgelerinde birbirinden farklı etkinliklerle devam edecek BOF'un kapanış seramonisi ise 31 Ekim'de yapıldı.

Hayran çekimi olarak performasının tamamını izlemek isterseniz, tıklayınız!

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*


Kaynak: sbsfune

Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder