İMZA KAMPANYASI

[HABER] Lee Jong Hyun Ji Chang Wook'a Hayranlığını Dile Getirdi18 Ekim'de CNBLUE’nun Lee Jong Hyun'u Myeongdong'da son dizisi “Girls’ Generation 1979” hakkında bir röportaj gerçekleştirdi.

Röportajda sorulan sorulardan biri onun şu an askerde olan yakın arkadaşı Ji Chang Wook ile ilgiliydi. Jonghyun, "O askerde olmasına rağmen benimle sıklıkla iletişim kuruyor. Çok mutluyum ama ondan mektup alınca hüzünlendim." dedi.

Lee Jong Hyun ve Ji Chang Wook;  Kim Rae Won, FTISLAND’dan Choi Jong Hun, Choi Tae Joon, ve daha fazlasının yer aldığı bir arkadaş grubuna sahip olmalarıyla biliniyorlar. Farklı yaşlardan ve farklı çevrelerden gelmiş olmalarına rağmen grup üyeleri yakın arkadaşlıklarını sürdürüyor.Lee Jonghyun Ji Chang Wook'u övdü ve şunları söyledi. "O gerçekten havalı bir insan. Tanıdığım insanlar içerisinde en doğal insan. Onun hakkında kötü bir şeyler söyleyen kimseyi görmedim. Ondan pek çok şey öğrendim."

CNBLUE üyesi Ji Chang Wook'tan aldığı bazı tavsiyeleri de bizimle paylaştı, "Ji Chang Wook dedi ki, 'İnsanlar seni oyuncu kimliğinle tanıdıklarında yaşayacağın o mutluluğun ardından neden bu tarz bir iş yapmak zorunda olduğunu net bir şekilde anlayacaksın' ‘Girls’ Generation 1979,’ daki oyunculuğum için insanların yaptıkları yorumları okuduğumda, neden oyunculuk yapmak zorunda olduğumu anlayacağım o hissi yaşadım."

Jonghyun ‘Girls’ Generation 1979’un neler öğrenebileceğini ve neler için müteşekkir olabileceğini anlamasına yardım eden bir proje olduğunu ve bu yüzden de bu projede yer almaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: soompi
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder