İMZA KAMPANYASI

[HABER] Lee Jong Hyun Az Daha “Reply” Dizileri Ekibinde Yer AlacaktıCNBLUE üyesi ve oyuncu Lee Jong Hyun  KBS 2TV de yayınlanan “Girls’ Generation 1979”dizisinin sona ermesinden sonra bir röportaj gerçekleştirdi.

Gazetecinin 'Reply' dizilerinin yönetmeni olan Shin Won Ho'nun Jonghyun'a rol teklif etseydi ne yapardın diye sorması üzerine 'Hemen rolü alırdım' diye cevap vererek az daha 'Reply' dizilerinin ekibine nasıl gireceği hakkında detayları paylaştı.

Şarkıcı ve oyuncu şöyle dedi, "Gerçeği söylemek gerekirse ‘Reply 1997‘ ve ‘Reply 1994,’ kadrosu için benim ismim geçiyordu ama o dönemde CNBLUE'nun tur tarihleriyle çakıştığı için onu kabul etmem benim için çok büyük bir baskıya neden olurdu. Harika bir şanstı benim için ama maalesef kabul edemedim."

Lee Jonghyun ayrıca şunları ekledi, "Tekrar düşününce üzülüyorum ama artık geçmişte kaldı. 'Reply' dizileri o dönemki oyuncu kadroları sayesinde başarılı oldu. ‘Girls’ Generation 1979′ dizisi çekimlerine çalışmak için 'Reply' dizilerini izledim ve çok şey öğrendim." 

‘Girls’ Generation 1979′ Daegu şehrinde 1970'lerde yaşayan kızların ve onların aşkları, hayatları ve büyümeleri ile ilgili bir dizi. 8 bölümün ardından 3 Ekim'de dizi sona ermişti.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*
Kaynak: soompi

Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder