İMZA KAMPANYASI

[HABER] Yonghwa The Package'de Tüm Cazibesiyle İzleyenleri Büyüledi


3 Kasım'da yayınlanan The Package'in 7. bölümünde San Maru (Yonghwa),  Yun Soso'ya hiç lafı dolandırmadan direk kalbini açarak sevimli cazibesini gözler önüne serdi. Tatilcileri beklerken dönme dolaba binen Soso 'ya koşarak 'Seni özledim', 'Sevgili olalım' dedi ve yüzüne karşı kalbini açtı.

Dahası Soso'ya yeni ayakkabılar alarak kendisi bu ayakkabıları giydirirken 'Güzel ayakkabılar giyen kadınlar güzel yerlere giderler' diyerek düşünceli yönünü de gösterdi. Bu romantik atmosferin devamında minik bir öpücük ile birbirlerine hislerinden emin olmaları izleyicileri de heyecanlandırdı.

Geçen 6. bölümde Maru ve Soso'nun öpüşme sahnesi ekranlara gelmişti. Bu sahnenin ardından uzun bir süre Çinli hayranlar Yonghwa hakkında konuştular. Çin'in sosyal medya platformu olan Weibo'da 'Jung Yonghwa' ve 'Yonghwa'nın öpüşme sahnesi' aramalarda en üst sıraya yükseldi. 


Yonghwa eğlenceli oyunculuğu kadar eşsiz gözleri ve tonlamalarıyla tatilde romantik hayallerin ve aşkın temsilcisi olarak 'romantizm severlerin' hafta sonunu daha da heyecanla beklemelerine, 'The Package'in bir an önce yayınlanmasını istemelerine neden oldu.

Yonghwa'nın başrolünde yer aldığı  JTBC dizisi <The Package> her Cuma ve Cumartesi saat 11'de yayınlanıyor.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: entertain.naver
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder