İMZA KAMPANYASI

[HABER/RÖPORTAJ] Jung Yonghwa "Her şeyi bir kenara bıraktım, sorun çıkaran ne yapacağı belli olmayan bir adam oldum"2009 yılında SBS dizisi 'You're Beautiful' ile çıkış yapan Jung Yonghwa o zamandan beri idol band CNBLUE'nun bir üyesi olarak Kore Dalgası (Hallyu)yu yönlendiren şarkıcılardan biri oldu. Müzikal etkinlikleri ile ön plana çıktı. Şu anda Jung Yong Hwa, 'The Package' (JTBC) adlı bir dizide başrol oyuncusu olarak yer alıyor.

'The Package' dizisi 18 Kasım'da sona erecek. Bundan önce Yonghwa 16 Kasım'da Jung-gu, Myeong-gu'da yer alan FNC Wow Cafe'de bir röportaj verdi. "Çekimlere başlamadan önce pek çok senaryo okudum, her şeyi bir kenara bıraktım ve gerçek bir San Maru olabileceğimi düşünerek tavırlarımla, bakışlarımla, el hareketlerimle, yürüyüşüme kadar hesapladığım bir senaryo seçtim." Kendime en uyan karakter olan "San Maru'yu canlandırdığım çekimlerin son dönemlerini hatırlıyorum."

"Gerçekleşmesi pek mümkün olmayan olaylar içeren bir dizinin aksine gerçek hayatta meydana gelebilecek güçlükleri yansıtan bu dizi aracılığıyla olgunlaştığımı hissediyorum." "'The Package'de ne yapacağı önceden kestirilemeyen San Maru'yu oynayarak eğlenceli oyunculuğu ile izleyenlerin yüzünde bir gülümseme oluştururken, bayan oyuncu Lee Yeon-Hee'nin canlandırdığı Yoon Soso ile yaşadığı tatlı aşkı hikayesi ile kadın izleyicilerin nefeslerini keserken, ona 'en iyi uyan rol' ile buluştuğuna dair övgüler aldı.  Özellikle Lee Yeon-Hee ile 'güçlü öpüşme sahnesinin yayınlanmasının ardından önce Kore'deki haber sitelerinde 1. sıraya çıkmakla kalmadı Çin'in sosyal medya platformu Weibo'da da gerçek zamanlı aramalarda 2. sıraya yerleşti. Yonghwa bunun üzerine şu yorumu yaptı;
"Yalnız başıma izlediğimde bile utandığım için izleyemeyeceğim bir sahne gibiydi." Yönetmenimiz düzenleme yaparken 'müzik olmazsa çok ciddi bir sahne olur' dediğinde utansam da, çekim hatası yapmadan eğer ben utanırsam herkes utanır diye düşünerek bir erkek olarak elimden geleni yaptım." "Tıklamalarda dizinin üst sıraya taşınmasında katkısı olduğu için utanmadan keyif alıyorum"

Bu yıl, Kim Soo-hyun, Ok Taek Yeon, Kang Hee ve Im Soo-wan askere gittiler, halkın gözü genellikle gitmeyenler üzerindedir. Yonghwa bu konuda; "Geç kaldığım için çok üzgünüm, ne zaman gideceğime dair değerlendirmeleri yaptığımız bir dönemdeyim" itirafında bulundu. CNBLUE üyeleri ile birlikte askere gidip gitmeyeceği sorulduğunda ise, yaşça büyük olduğu için kendisinin önce gitmesi gerektiğini, diğer üyelere birlikte gitmek için baskı yapamayacağını, onların kişisel planlarına her zaman saygı duyduğunu ifade etti.

Yonghwa bu günlerde müzikal etkinlikleri başta olmak üzere, dizi, konser gibi etkinliklerle hayranlarıyla buluşuyor. Kang Ho-dong ve Kim Hee-seon ile yer aldığı Island Trio için ; "Kang Ho Dong hyungla güzel bir ilişki kurabilmenin kendisi bile keyifli. Orada dinleneceğim bir gün olmadan her gün çalışıyor olsam da güçlendiğimi hissediyorum, bu keyif aldığım için böyle. Ho Dong hyungun yaşına geldiğimde öyle bir hayat yaşamayı düşlüyorum." diye düşüncelerini paylaştı.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: entertainnaver
Çeviri: mcnbl


  

0 yorum:

Yorum Gönder