İMZA KAMPANYASI

[HABER] Jonghyun "That Man Oh-Soo" Dizisi İçin Başrol Teklifini Kabul EttiCNBLUE'dan Jonghyun ve Kim Seo Eun OCN'in yeni romantik komedi dizisi 'That Man, Oh Soo' için başrol tekliflerini resmi olarak kabul ederek dizi kadrosuna katıldılar.

Henüz senaryo yazım aşamasında olan dizi, çekimlerinin tamamı yapıldıktan sonra yayınlanmaya başlayacak. Aşk hikayelerinde gençlere yardımcı olmak için çiçek tozları kullanan aşk tanrısı Oh Soo'nun daha sonra Yoo Ri adında bir kadınla tanışmasını konu alan fantastik dizi Aralık ayında başlayacak çekimlerin ardından Mart 2018'de yayınlanmaya başlayacak.

Jonghyun'un oynayacağı Oh Soo karakteri fazlasıyla küstah ve bu küstahlığı ile etrafındaki insanları büyüleyen genç bir adam. Kadınlar onun bu soğuk ve şehirli davranışlarını oldukça çekici buluyorlar. Kim Seo Eun'un ise coşkulu ve anlaşılması kolay bir polis memur olan Yoo Ri karakterini canlandıracak. Kullandığı gizemli çiçek tozu ile insanların duygularını değiştirebilen Oh Soo, aşk tanrısı gibi davranırken sonunda kendi kullandığı çiçek tozları onun Yoo Ri'ye aşık olmasına neden olacak. Dizi romantik komedi olarak tanımlansa da içinde fantastik, dram, aksiyon ve korku ögelerini de barındırıyor. 

A.N/ Jonghyun'u ilk olarak bir vampir olarak fantastik bir dizide izlemiştik. Fantastik dizilerine ikincisini ekleyen gitaristimizi bir aşk tanrısı olarak izlemeye hazır mısınız? 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: allkpop, gkboice
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder