İMZA KAMPANYASI

Jung Yong Hwa "Yeniden doğma şansım olsaydı yine kendim olarak doğmak isterdim."


Kore'deki yaş hesaplama sistemine göre önümüzdeki yıl 30 yaşına girecek olan CNBLUE üyesi, geride kalan 20'li yaşlarına düşünceli bir şekilde yorumladı.

Geçtiğimiz günlerde JTBC dizisi “The Package”de rol alan şarkıcı, aktör Yonghwa, geleceğinde onu bekleyen şeyler hakkındaki beklentilerini dile getirdi. 30lu yaşlarına girmekten bahsetmişken 'Çok depresif olacağımı zannediyordum ama aksine çok heyecanlıyım.' dedi. 

Jung Yong Hwa, aynı zamanda sadece 10 yıllık bir dönemde böyle güzel bir kariyer geliştirdiği için şanslı olduğunu belirtti. "Üniversiteye giriş sınavına girdikten sonra stajyer oldum" diye açıkladı. "Seul'e taşındım ve 20li yaşlarımda stajyer olarak eğitimime başladım. 29 yaşıma kadar geçen hayatıma şöyle bir baktığımda hayatımın bu yönde bir değişim göstereceğini hayal bile edemezdim."

'‘Yoon Do Hyun’s Love Letter’ isimli televizyon programını izlerdim ve 'Ben de müziği seviyorum' diye düşünürdüm. ‘Yoon Do Hyun’s Love Letter’ ını izleyerek büyüdüm ve ilk solo albümümde Yoon Do Hyun  ile birlikte bir şarkı yazma şansına sahip oldum. Bu gerçeğin tam da kendisi gerçekten gurur duyduğum bir şey." diyerek eski günlerini de hatırladı.

Yonghwa bununla birlikte son yayınlanan dizisi The Package hakkında da olumlu yorumlar yaptı. "Diziyi geçtiğimiz yıl çekmiştik, bu yüzden bu yıl bir izleyici olarak tamamını seyrettim.  İzleyicinin bakış açısından izlediğimde yeni bir bakış açısıyla olumlu bir şekilde gözden geçirebildiğim bir dizi oldu.  Böyle bir dizide rol aldığım için çok mutluyum ve sanırım hayatımın sonuna kadar hatırlayacağım bir çalışma olacak."

Kariyerinin yeni bir döneminle yüzleştiği bugünlerde CNBLUE'nun lideri keyifli bir şekilde şunları ekledi sözlerine; "Yeniden doğma şansım olsaydı yine kendim olarak doğmak isterdim. Çünkü hayatım gerçekten mutluluklarla dolu."

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: nate, soompi
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder