İMZA KAMPANYASI

Kang Min Hyuk “Hospital Ship”teki Oyunculuğu Hakkındaki Eleştirilere Cevap Veriyor
CNBLUE grubundan Kang Minhyuk geçtiğimiz günlerde “Hospital Ship” dizisi için yapılan kısa röportajda düşüncelerini dürüstçe dile getirdi. 

Ha Ji Won ile başrolü paylaştığı dizideki oyunculuğu hakkında yapılan “duygusuz oyunculuk” eleştirileri sorulduğunda; “Oyunculuğumu değerlendirmem zor. Karakteri yansıtabilmek için çok çalıştım ama eğer insanlar hayal kırıklığına uğradılarsa, demek ki eksikliklerim varmış. Alçakgönüllülükle bütün eleştirileri dinliyorum ve duygularımı oyunculuğumda daha iyi yansıtabilmek için sıkı çalışmayı planlıyorum.” dedi. 

“Ben hemen sinirlenen biri değilim. Sinirliyken bile berrak bir şekilde düşünebilmek kişisel hayatımda bana yardımcı olur, ama oyunculuğumda biraz dezavantajlı olabilir.” diye ekledi.

Aynı zamanda “Hospital Ship” dizisinin galasından önce yapılan basın konferansında söylediği bazı ifadeleri açıklığa kavuşturdu. Basın konferansında sorulan idol oyuncular sorusuna cevap olarak; “2010 yılından beri (aktör olarak) çalışıyorum bu yüzden artık meseleye bu şekilde bakmıyorum.”
ifadelerine verilen eleştirel cevaplar sorulduğunda “Bu zamana kadar birçok projede oyunculuk deneyimi edindiğimi söylemeye çalışmıyorum,” dedi. “Söylemeye çalıştığım şey gergin olma dönemi artık geride kaldı. İlk çıkışımı yaptığım dönemden bu yana fazlasıyla zaman geçti ama bu düşüncemi o sırada doğru bir şekilde aktarabildiğimi sanmıyorum.” 

“Her rolün ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Oyunculuk söz konusu olduğunda daha yeni emekleyen bir bebek gibiyim. Bu yüzden daha sıkı çalışmayı planlıyorum.” diye devam etti. 

“Gerçekten İnternet yorumlarına bakmıyorum. Araştırma yapmak konusunda iyi değilim. İnternette yazılan yorumlara bakmak yerine etrafımdaki insanların söylediklerini dinlerim. Hemen etkilendiğim için sadece gerekli şeyleri okurum.”

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Soompi
Çeviri: Edentwig

0 yorum:

Yorum Gönder