İMZA KAMPANYASI

Lee Yeon Hee Röportajında Partneri Yonghwa Hakkında KonuştuLee Yeon Hee, Seoul’de bir kafede yapılan röportajda Jung Yong Hwa ile ilgili düşüncelerini dile getirdi. “Jung Yonghwa’yı gördüğümde bende bıraktığı ilk izlenim gözlerinin çok güzel olmasıydı. Gözleri kadınlarınkinden daha iri, çok güzel görünüyorlar (gülüyor). Ama onun karakteri tamamen Kyungsang bölgesi erkeklerinin maskulenliğine sahip. Onun çok fazla etkileyici özelliği olduğunu düşünüyorum. Onunla çalıştıktan sonra daha büyük bir hayranı oldum.”

Sözlerine “Onunla ilk tanıştığımda, onun çok dürüst olduğunu düşündüm. Bana ‘Ben sizin hayranınızım, siz benim ideal tipimdiniz’ dedi. Beni havalara uçurduğu için müteşekkirim. Ona benim de onun hayranı olduğumu söyledim. Birbirimizle alakalı böyle güzel izlenimlerle çekimleri yaptık  ayrıca fazlasıyla düşünceli biri.” diyerek devam etti.

Jung Yonghwa’nın karakterinin San Maroo ile benzerlik gösterip göstermediği sorulduğunda; “Karakteri yansıtabilmek konusunda iyi iş çıkardığını düşünüyorum. Hazırlanacak uzun bir zaman dilimi yoktu, ama Jung Yonghwa karakterine A’dan Z’ye uygundu, ve sadece o da değil; herkes çekimler süresince karakterlerinin rolüne bürünmüş olarak yaşadılar.” dedi.

Lee Yeon Hee özellikle Jung Yonghwa’nın kendi partneri olduğu için çok minnettar olduğunu dile getirdi. “Aslında bunu çok tartıştık çünkü senaryo çekimlere başlamadan önce hazırdı. Ben çoktan kadroya dahil olmuştum bu yüzden partnerimin kim olacağı konusunda fazlasıyla endişeliydim. Çekimler yapıldıkça, müzikal anlamda yetenekli olmasının yanı sıra aynı zamanda mükemmel bir oyuncu olduğunu hissettim. Sette,  her zaman neşeliydi , diğer oyuncularla bol bol konuşurdu ve karakterine çok sıkı çalışırdı. Yonghwa, Maroo karakterini canlandırdığı için minnettarım.” dedi.

Lee Yeon Hee, Jung Yong Hwa hakkında ayrıca şunları söyledi: “O gerçekten de yetenekli bir oyuncu. Aynı zamanda bir müzisyen olarak da fazlasıyla yetenekli. Bir dâhinin kavrayışına sahip. Filmin hazırlıkları boyunca, cep telefonuyla müzik besteliyordu. İlham geldiğini söylüyordu ve sanki bir oyun oynarmış gibi diziye uyacak bir müzik besteliyordu. Müziğini resmiyetle değil; eğlenceli ve keyifli yollarla yapıyordu. Onu izlediğim süreç boyunca şunu söyleyebilirim ki çok fazla yeteneği ve becerisi var. Hatta oyunculukta bile hiç çekingenliği yok. Kendi gibi masum ve cesur bir karakter olan Maroo'yu canlandırırken çok iyi iş çıkardığını düşünüyorum.”

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Just JYH 1, 2
Çeviri: Edentwig

0 yorum:

Yorum Gönder