İMZA KAMPANYASI

Minhyuk 4 Ay Adada Çekim Yapmanın Hissettirdikleri Hakkında Konuştu


En son röportajında CNBLUE'dan Kang Minhyuk son dizisi "Hospital Ship"in bitişi üzerine düşüncelerini paylaştı.

"Hospital Ship" bir grup genç doktorun ıssız adalarda dolaşıp medikal destek vermesini ve bu yolculuklarıyla olgunlaşmalarını anlatan bir dizi.

Dizi genel olarak Geoje Adası'nda çekildi ve konum itibariyle dizi çekimlerinin sürdüğü dört ay boyunca görevlilerin ve oyuncuların adada kalması gerekiyordu. Çekim setindeki zorluklar üzerine Kang Minhyuk "Aslında tam bir ev kuşuyum bu nedenle ne zaman evimden ayrılsam çok huzursuz hissediyorum ama senaristimizle, yönetmenimizle ve diğer aktörlerle çalışıyorken çok eğlendim ve evimi çok az özledim. Tek bir gemide birlikte yaşıyorduk ve elveda demek zorunda kaldığımızda buruk hissettim" diye düşüncelerini açıkladı.

Ayrıca "Hep birlikte yurtta yaşadığımız için sürekli yönetmenin ve senaristin yanına gidiyordum ve onlarla sıklıkla sohbet ediyordum. İyi bir iletişim yakaladığımız için de daha iyi odaklanabiliyordum" yorumunda bulundu.

Minhyuk daha önce 'duygusuz oyunculuk' eleştirilerine cevap vermişti. (Okumak için tıklayınız) Tekrar bu konuya değindi ve "Birçok insanın oyunculuğuma dikkat ettiğini duydum ama dizi boyunca çok fazla destek de duydum. Gücümü kaybetmeme konusunda sorumluluk hissettim ve işime dört elle sarıldım" dedi. 

Minhyuk daha açık bir şekilde "Eğer geliştirmem gereken bir şey olsaydı kendim olurdum. Elimden gelen her şeyin en iyisini yaptım ve bu nedenle pişmanlığım yok. Yine de tüm içtenliğimi ifade edemedim bunun için biraz pişmanım. Dizideki karakterimle bir aktör olarak büyüdüğümü düşünüyorum. Bu dizi benim için çok anlamlı" açıklamasında bulundu.

Dizinin 'Ha Ji Won'un dizisi diye adlandırılması üzerinde baskı hissettiriyor mu sorusuna "Aslında baskı hissetmedim diyemem ama bunu bir sorumluluk olarak aldım daha çok çalıştım. Bu baskıya çok takılırsam daha kötüye gideceğini düşündü ve eğlenmeye çalıştım" diye cevap verdi. 

Gelecekteki projeleri hakkında "Bence, bu kalp ısıtıcı dizi sayesinde çok geliştim. Gelecek projemde geliştiğimi göstermek istiyorum." dedi. Röportajın sonunda "Övülmekten ziyade hala oyunculuğum için çok fazla geri dönüş alıyorum. Bu nedenle geliştiğimi ve büyüdüğümü göstermeliyim" yorumunu yaptı."


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!"

Kaynak: Soompi
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder