İMZA KAMPANYASI

Yonghwa, CNBLUE Üyelerinin Oyunculuk ve Müzik Arasında Yakaladığı Denge Hakkında KonuştuCNBLUE'dan Jung Yonghwa geçtiğimiz günlerde The Package dizisi üzerine bir röportaj verdi.

Dizi, Fransa'nın turistik mekanlaırnın tanıtımı ve her karakterin hikayesinin işlendiği bölümlerle büyük ilgi topladı. Jung Yonghwa, Fransa paket tur grubunun bir parçası olan baş belası bir gezgin San Maroo karakterini canlandırdı. San Maroo neredeyse hiç empati kurmayan ve kazara birçok belaya neden olan biri olsa da komik ve uzun süre kızgın kalamayan bir karakter. Ayrıca hiçbir hesap kitap yapmadan duygularını dosdoğru bir şekilde ifade edebilen romantik biri. 

tvN'in The Three Musketeers dizisinden sonra neden 3 yıllık bir ara vediği sorulduğunda Yonghwa korktuğunu itiraf etti. "Yeni bir proje için sadece sevdiğim bir iş değil yapabileceğime %100 emin olduğum bir iş olmasını istedim." dedi ve ekledi "Senaryoyu yavaş yavaş okudum ve repliklerime çok çalıştım. Eskiden olduğu gibi önüme hangi iş gelirse yapmalıyım dedirten sabırsız tavırlarımı bir kenara bıraktım. Böyle davranmanın diziye saygısızlık olacağını düşündüm" 

Jung Yonghwa'nın dışında CNBLUE'nun diğer tüm üyeleri de kendi oyunculuk kariyerlerinde ilerliyor. Yonghwa gülerek buna rağmen oyunculukta birbirlerine yardımcı olmadıklarını söyledi. 

"CNBLUE'da ben vokalim bu nedenle önde durmak zorundayım. Diğer üyeler isteseler de çaldıkları enstrümanlardan dolayı başka bir şey yapmaları zor. Bu nedenle eğer biri bir şey yapmak istiyorsa birbirimizi destekliyoruz. Beraber müzik yaparken müziğimize odaklanacağımıza ve bireysel olarak oyunculuk yaptığımızda da her birimizin oyunculuğumuza odaklanacağımıza karar verdik"Grubun lideri ve oyunculuğa ilk başlayan üyesi olarak Jung Yonghwa, diğer üyelere sıklıkla söylediği bir nasihati paylaştı. "Derim ki 'Bir şarkıcı olarak kendimizden emin olmadığımız için oyunculuğa yönelmeyelim. Bir müzisyen olarak daha ileri gitmeye cesaretimiz olmadığı için oyunculuk yapmayalım"

En önemli detaysa CNBLUE üyeleri oyunculuk ve müzisyenlik arasında iyi bir denge yakaladı. Yonghwa müziğin ve oyunculuğun bambaşka olduğunu söyledi ve şöyle açıkladı. "Bence oyunculuk yaptığımızda gerçek oyunculuk yeteneklerimizi tanıtmalıyız bir idol grubunun üyesi olmanın rahatlığı ile gelen insanlardan olmamalıyız. Ayrıca elimizden gelenin en iyisini deneyip onu yapmak yerine kendimizi o işe teslim etmeliyiz. Diğer işlerde de aynı şey geçerli. Bir şarkıcı olarak sahneye çıktığımda müziğime odaklanmalıyım ve bir aktör olarak edindiğim tüm imajımı silmeliyim"

Yonghwa daha sonra şöyle devam etti. "Aslına bakarsanız, tek bir alanda onaylanmak bile zorken iki alanda birden kabul edilmek çok daha zor. Ama tam da bunun için daha iyisini yapmam gerektiğini düşünüyorum ve azimle çalışıyorum. Bunu diğer üyelerle yaklaşık sekiz yıldır konuşuyoruz. Bu zamana kadar iyi bir şekilde başa çıktık ve gelecekte daha iyisini yapabileceğimize inanıyorum."

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Soompi
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder