İMZA KAMPANYASI

Yonghwa The Package'deki Öpüşme Sahnesi Hakkında Konuştu15 Kasım'da CNBLUE'dan Jung Yonghwa son dizisi The Package için bir röpotyaj verdi ve dizideki karakteri ve iyi bir uyum yakaladığı partneri Lee Yeon Hee hakkındaki soruları cevapladı.Dizide altı çizilmesi gereken bir konu Jung Yonghwa ve Lee Yeon Hee arasındaki öpüşme sahnesi. Sahne çok büyük ilgi topladı ve Çin'deki bir sosyal medya ağı olan Weibo'da gerçek zamanlı aramalarda 2. sıraya yükselip 400 000 izleyiciye ulaştı.

Oyunculuğu ve öpüşme sahnesi hakkında Jung Yonghwa gülerek "Bu kadar ilgi görmesine şaşırdım. Çekimleri yaptığımızda yönetmen bana Maroo, eğer buna müzik eklemezsem kötü olacak. Müziksiz gerçekten çok kötü dedi ve güldü. Böyle heyecala yayılacağını tahmin edememiştim" açıklamasında bulundu.Karakteri hakkında sorulan sorulara "San Maroo'nun kişiliği bir çocuğunki gibi çünkü çok açık ve her şeye karşı çok meraklı. Ancak sadece bu özellikleri olsaydı bu kadar çekici olmazdı. Öpüşme sahnesinde ve aşk hakkındaki konuşmalarda onun daha erkeksi olan tarafını da gösterdiğimi düşünüyorum. Karakter hakkında çok düşünüyordum ve heyecanlı bir öpüşme sahnesi çekmiş olduk" şeklinde cevap verdi.

Şu sözlerle öpüşme sahnesi hakkında daha detaylı bir açıklama yaptı. "Aslında o sahneyi Paris'te değil Kore'de çektik. Final sahnesi de dahil olmak üzere tüm sahneleri Paris'te çektik daha sonra öpüşme sahnesini çektik böylece çevreyi anlamak daha kolay oldu. Tekrar çekim olmadan yapmaya çalıştım. Tüm yapım ekibinin önünde böyle bir şey yapmak utanç vericiydi bu nedenle tek seferde halletmeye çalıştım"
Yonghwa önceki öpüşme sahneleri ile bunu karşılaştırdı ve "Aslında Hearstrings'de de bir öpüşme sahnesi vardı ama orda çok kötüydüm. Bu nedenle birçok eleştiri aldım. Bu nedenle 'İşte bu hadi gösterelim onlara şimdi' dedim kendi kendime" yorumunda bulundu.

Kendi oyunculuk kariyerlerinde ilerleyen diğer grup üyeleri sorulduğunda ayrı ayrı çalışsalarda konuşma grubunda sürekli iletişim içinde olduklarını anlattı. "Grup konuşmamızda öpüşme sahnesi hakkında konuştuk. Diğer üyelerin de kendi dizilerinde öpüşme sahneleri olduğu için bana 'Bence sen gerçekten harika bir sahne çıkarmışsın' yorumunda bulundular. Sanırım benim sahnemim hissi onlarınkinden biraz daha farklıydı" (A.N/ Senden önce My Only Love Song'daki sahnesiyle Jonghyun öne geçmişti ama The Package performansı ile bu sahneyi geçtin bu nedenle Jonghyun'dan bir atak bekliyor ve That Man Oh Soo'da iyi bir performans göstermesini heyecanla bekliyoruz xD)

Yonghwa "The Package" sayesinde çok fazla özgüven kazandığını açıkladı. Kariyerinde 8 yıllık bir oyunculuk deneyimi olsa da dizide önceki oyunculuklarını çok gözden geçirdi. "Çalışma akışında bana biraz özgürlük sağlayan sette modumu biraz yükseltebildim. Bence oyunculuğum biraz daha ilerledi"

O meşhur sahneyi aşağıdali linkten izleyebilirsiniz!*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Soompi
Çeviri: unDineee


0 yorum:

Yorum Gönder