İMZA KAMPANYASI

[Billboard] 2017'nin En İyi 20 Kpop Albümü: Eleştirmenlerin Seçimi / CNBLUE : 7°CN


Single'lar Kpop'ın en güçlü oyuncuları olabilirler ama müzisyenlerin kendilerini en iyi ifade ettikleri yer bu açıdan albümler.  2017 kimseyi hayal kırıklığına uğratmadı.

Bu yıl önceki yıllara nazaran Kpop müzisyenleri daha önce hiç olmadıkları kadar deneysel çalışmalar yaptılar. Pek çok beğeniyi hak eden albüm var ve bu yıl Billboard'ın En İyi Kpop Albümleri listesi ilk kez 10'dan 20'ye genişledi.

Albümler içerisinden 2017 sonic trendine mükemmel bir şekilde uyumlu olan ve keskinleştirilmiş tarzlarını aşanları seçerek bu yılın en iyi Kpop albümlerini sıraladık.


16. Sırada CNBLUE; 7°CN

"Between Us," notaları ile başlangıcından itibaren CNBLUE'nun rock dünyasının bir diğer yüzünü denediği çok açık. Bu kez heyecan verici elektronik unsurları sounduna dahil ediyor."It's You" daki tatlı synth'ler ve brassy soundunda saksafon ile harmanlanmasından, daha çok tam teşekküllü bir dans pistini andıran sound'u ile 'Royal Rumble'a geçiş yapıyor.

Yonghwa'nın rahat tarzı, kışkırtıcı mırıldanmalar ve İspanyol gitar melodisinin serpiştirildiği bu albüm  CNBLUE'nun gerçek bir farklı tarz deneyimi sunduğu bir albüm oluyor. -- J.B.

*Bu yazını tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: billboard
Çeviri: mcnbl


0 yorum:

Yorum Gönder