İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun Manila'daki [BETWEEN US] Konseri Büyüleyici bir K-Rock Festivaline Dönüştü


Kpop hayranlarına önemli bir not: Bir daha CNBLUE'nun sizin şehrinizi ziyaret edeceğini öğrendiğinizde YERİNİZİ AYARLAYIN!


CNBLUE'nun Manila'daki [BETWEEN US] konseri K-rock idollerinin geceyi nasıl tamamladıklarını gözler önüne serdi!Ateşli konserleri ile ün kazanan CNBLUE, [BETWEEN US] konserlerini düzenlediği Asya Turunun son ayağında Manila'da hayranlarına çılgın bir konser deneyimi yaşattı. Dörtlü izleyenleri hayal kırıklığına uğratmaksızın elektronik enstrümanları ile ortalığı yangın yerine çevirdi. 


Hayranların favorisi olan klasik şarkıları, Japon albümlerinde yer alan şarkıları ile birlikte CNBLUE yeni albümü Between Us'tan da seçimleri ile partiyi tamamladılar. 

CNBLUE'nun heyecan verici rock partisinin nasıl olduğunun reklamını yapmaya gerek duymayacağımız kadar muhteşem bir geceydi. Konseri kaçırmış olmanız ihtimali yüzünden sizinle bu rock partisinden öne çıkan detayları paylaşmak istiyoruz.


PARTİYE HAZIRLIK

Üyeler konser öncesi şehri dolaşıp nerede ne yaptıkları ile ilgili paylaşımlar yaparken, bir hayranın verebileceği en iyi sevgiyi verebilmek için sabırla dakikaları sayan hayranlara CNBLUE da aynı şekilde karşılık verdi. 

Büyük günde her şarkı arasında konserdeki büyük kalabalıkla iletişim halinde oldular. Güzel hayranlarına cömertçe nazik ve tatlı kelimelerle hitap etmek, grubun bunca yıldır tahminlerinde ötesinde çok sevilmesini sağlayan nedenlerden biri. 

CNBLUE lideri Jung Yong Hwa konser öncesi metroda rahatça dolaştı.


HAYRANLARLA BİR

Aydınlanan sahne ile konserin başlayacağını anlayan hayranların çığlıkları eşliğinde konser Radio ile başladı. Çarpıcı sahne düzenlemesi, güçlü sesler, göz alıcı ışıklar ile iyi koordine edilmiş programın üzerinde durmak istiyoruz. CNBLUE'nun hayranların arasında serbestçe dolaşması için inanılmaz bir platform oluşturan IME'ye şükranlarımızı sunuyoruz.

Dörtlü sadece yerel dille konuşmakla kalmadı, bu dilde son zamanlarda moda olan söz kalıplarını da kullanarak hayranları kalbinden vurdu. "Petmalu" (harika) ve "lodi" (idol), sosyal medyada bir şeyi ya da harika bir şeyi ifade etmek için sıklıkla kullanılan sokak dilinde popüler kelimelerdi. 

Sevilen şarkıları You're So Fine'ı hayranlarla muhteşem bir uyum içinde seslendiren Yonghwa kalabalığı güldürmek için "Ben sizin lodi'nizim  (idolünüzüm) " diyerek mizah dozunu nasıl ayarlayacağını iyi biliyordu. Minnettar olan hayranları lodi, lodi diye Yonghwa ile karşılıklı tezahürat yaptılar, “Between Us”, “Can’t Stop” ve daha fazlası ile CNBLUE'nun lideri inanılmaz vokali ile hayranları zevkten dört köşe yaptı.

SERT BİR ROCK PERFORMANSI ORTAYA KOYMAK

CNBLUE'nun Manila'daki [BETWEEN US] konserinin öne çıkan yanı, yetenekli grubun her parçanın yoğunluk seviyesini küçümsemeksizin şarkılarını sahnelemesiydi. Bu enerjiyi nereden aldıklarını bilemeyeceğimiz kadar çok parça seslendirdiler. (A.N; bu enerjiyi onlar bizden, biz de onlardan alıyoruz!^^)

Yonghwa'nın dediği “Today is petmalu!” (Bugün harika!) sözü gerçekten doğruydu. Başından sonuna kadar onlara eşlik eden hayranlarını daha da coşturmak için nasıl kalplerini ve ruhlarını ortaya koyarak sahneyi salladıklarını görmek dudak uçuklatıcıydı. 

Hatta Jungshin kalabalığı güldüren “Pagod na Ako.” (Yoruldum) sözünü söyleyince Yonghwa daha partiye yeni başladık diyerek onu kışkırttı. 

İzleyenlere güçlü destekleri için müteşekkir olduğunu ifade eden Kang Minhyuk, grup arkadaşlarını ve hayranları coşturmak için  etkili ve heyecanlı bateri soloları ile büyüledi. 

CNBLUE'nun tutkulu hayranlarına nasıl minnettar olduğunu ifade edişlerini kaçırmanızı istemiyoruz.

DİZLERİN BAĞINI ÇÖZEN ANLAR

Band böylesine enerjik bir şekilde kendisini destekleyen hayranları ile Asya Turunu tamamladıkları için ne kadar mutlu olduğunu ifade etti.  Hayran Servisinin Kralı ünvanlarına yakışır şekilde izleyenler neredeyse astral bir deneyim ile ödüllendirilmiş gibiydiler, çünkü CNBLUE onların daha fazlasını istemelerine yol açacak her şeyi daha da ateşledi. 

Jonghyun'un mangalardan (Japon çizgi romanı) fırlamış kadar yakışıklı yüzü, Jungshin'in dizlerin bağını çözen erkeksi cazibesi, Yonghwa'nın sökülmüş kolları ile kendine özgü çizgi romanlardaki komikliği zaten yükselmiş olan sevgi denizini bir sele dönüştürdü. Kang Minhyuk'un "saçlarımı düzeltirken bile sizleri eritirim bakışının" da eklenmesi ile tüm bu anılar hayranlara mükemmel bir hayran servisini sundu. 
HAYRANLARA, ONLARIN İSTEDİKLERİNDEN DAHA FAZLASINI VERMEK

Biten konserin ardından hayranlarla şakalaşmaya devam eden grup geri döndüğünde Yonghwa İngilizce şarkılardan bir şeyler mırıldandı. Ayrıca hayranların beğenisi kazanan 'Hotel California' melodisini taklit etti. 

Ardından Jonghyun'un başladığı Love Light, Jungshin'in seksi ama huzur veren rap perfomansı ve Minhyuk'un tatlı şarkı sözleri ile konser devam etti. O anda izleyenler arasındaki bazı erkek hayranların bile eridiğini gördüğümüze emin olabilirsiniz ;)

CNBLUE üyeleri, Between Us 'dan "Manito"yu mırıldanarak sadık hayranlarına duydukları minnettar duyguları ile geri dönmeye söz verdiler. 

Geceyi sonlandırmak için Boiceları, 8 yıldan bugüne onlarla birlikte olan hayranları Young Forever ile ödüllendirdiler. 


BETWEEN US SONRASI

Biliyoruz ki bazı hayranlar, en sevdikleri band ile, CNBLUE ile, buluştuktan sonra hala bulutların üzerinden yeryüzüne inemedi. 

CNBLUE hayranları için bu dört centilmen erkeğin sosyal medya üzerinden aldıkları sevginin karşılıklı olduğunu ifade eden yazılarını görmek çok sevindiriciydi. 

Üyelerden kendileri sınırsız müzikal yeteneklerini keşfederken, orada onları destekleyen hayranlar olduğunu birebir görmenin mutluluğu yansıyordu.

*Bu yazını tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: hellokpop
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder