İMZA KAMPANYASI

[Haber] Jung Yong Hwa, Yeni Bir Eğlence Programında Kang Ho Dong ile Sunucu OluyorYonghwa'nın Kang Ho Dong ile ismi Talk-Mon olması planlanan bir televizyon eğlence programında sunucu olacağı şirketi tarafından onaylandı.

Olive TV kanalının temsilcisi tarafından da doğrulanan habere göre "Kang Ho Dong ve Jung Yong Hwa'nın programın ana sunucuları olacağı ve Lee Soo Geun'un da programa katkı sağlayacağı" öğrenildi.

“Strong Heart” ve şu anda yayında olan “Island Musketeers”ın yönetmeni olan Park Sang Hyuk, bu yapımda da baş yapımcı olarak görev alacak.Yapımcıya neden Yonghwa'nın bu program için seçildiği sorulduğunda şöyle yanıtladı;

"Yonghwa çok düşünceli bir kişi,  bunu ‘Island Musketeers’da yer alan konuklarla ilgilendiğini gördüğümde anladım. Her şeyden öte müzikte, oyuncukta ve eğlence programlarında fazlasıyla yetenekli birisi. Bu yüzden farklı hayat tarzları olan insanların hikayesini dinlemekte ve bunlarla bağlantı kurmak konusunda yetenekli. Onun mükemmel bir sunucu olacağına inancım tam.'

Yapımcı aynı zamanda  Kang Ho Dong ve Jung Yong Hwa'nın ‘Island Musketeers’da kanıtladıkları işbirliği konusunda da emin bir şekilde; "İki ünlü senaryoyu değiştirecek kadar farklı bir uyum yakalayacaklar. Birlikte çalışmaları keyifli ve izlemesi heyecanlı olacak" yorumunda bulundu.

“Talk-Mon” farklı alanlardan ünlüleri ağırlayacak ve onların hikayelerini ve deneyimlerini paylaşacak. Programın yeni yılın başında çekilmesi planlanıyor.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: soompi
Çeviri: mcnbl


0 yorum:

Yorum Gönder