İMZA KAMPANYASI

Jungshin, İlk Kez Başrol Oyuncusu Olarak Yer Alacağı Longing Heart İle Ekranlara Dönüyor


CNBLUE üyesi ve aktör Lee Jungshin yeni bir kış dizisi ile ekranlara dönüyor! 8 Ocak'ta ilk bölümü yayınlanacak romantik komedi Longing Heart dizisi hakkında merak edilenleri sizler için topladık.

Dizinin yayınlanacağı orijinal kanal OCN ve SBS Plus dizi için yayınladığı posterde başrol oyuncuları Jungshin, Lee Yeol Eum ve Jungshin'in oynayacağı karakterin gençliğini canlandıracak Seo Ji Hoon gökyüzüne bakarak düşler kurarken görülüyor. Yüzlerindeki ışıltılı gülümsemeleri ile her biri muhteşem bir ruh halini yansıtıyor.

Kim Hee Ran ve Kim Byung Gwan'ın çizdiği bir webtoon'dan uyarlanan Longing Heart'da, Jungshin ilk aşkını unutamamış, 28 yaşına gelmiş ancak kimse ile duygusal bir ilişkisi olmayan sonunda da aşk acısı ile çıktığı zaman yolculuğunda genç haline sevdiği kızın kalbini çalmasına yardım etmek adına elinden gelen her şeyi yapan Kang Shin Woo karakterini canlandıracak. Kang Shin Woo lise yıllarına geri döndüğü zaman yolculuğunda geçmişini değiştirebilecek mi?

Jungshin ve Kim Byung Gwan Kang Shin Woo karakterini canlandırırken Lee Yul Eum'u ise Shin Woo'nun ilk aşkı Han Ji Soo olarak izleyeceğiz. Lee Tae Seon, Jo Seung Hee, Shin Woo, Dohee, Kim Min Suk, Lee Joo Hyung, Kim Sun Young ve Song Ji Hyeon ise dizinin yetenekli kadrosunu tamamlayan oyuncular olarak dizide yer alıyor.

Lee Jungshin daha önce rol aldığı komedi dizieleri My Sassy Girl ve Cinderella and Four Knights'da herkesi eğlendiren karakterler canlandırsa da Longing Heart onun başrol olarak dikkatleri üzerinde toplayacağı ilk dizi olacak.

8 bölüm sürecek Longing Heart için heyecanlı mısınız? 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: dramafever, allkpop
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder