İMZA KAMPANYASI

Yonghwa, Pyeongchang Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları İçin Temsilci Olarak AtandıCNBLUE üyesi Yonghwa ve kız grup AOA, Pyeongchang 2018 Paralimpik oyunları için resmi temsilciler olarak atandı. 

AOA, Kore başkanı Moon Jae In'in Endonezya seyahatinde onunla buluştuktan  sonra promosyonlarını online ve offline olarak sürdürmeye devam ediyorlar. Kızlar, uluslararası düzeyde halkla ilişkilerde özel bir yer edinecekler.

Yonghwa "Her zaman Pyeongchang Kış Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları'nı temsil etmek istemişimdir. Buz hokeyi hakkında bir program izledikten sonra kış sporlarına ilgi duymaya başlamıştım. Buz hokeyinin yanında birçok eğlenceli kış sporları mevcut. Elimden gelenin en iyisini yapacağım böylelikle diğer kış sporları bu özel etkinlikle daha çok tanınacak" yorumunda bulundu. 

Pyeongchang 2018 Paralimpik oyunlarının açılışı için 100 gün kala, 29 Kasım'da Incheon'un Spor Eğitim Merkezi'nde  bir G-100 festivali düzenlendi. 

9-25 Şubat'ta düzenlenecek 2018 Pyeongchang Olimpiyatlarını takiben Paralimpik oyunları 9-18 Mart'ta açılış yapacak. Bu yıl 12.si düzenlenecek olan Paralimpik oyunları devam eden 10 günde ev sahipliği yapacağı 25000 misafir ve 50 ülkeden 1500 atlet ile Paralimpik etkinliklerin en büyüğü olması bekleniyor.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya  alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: allkpop, Soompi
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder