İMZA KAMPANYASI

FNC Yonghwa'nın Askere Gidiş Tarihini Ertelemek İçin Okul Kaydı Yaptırdığı Haberini ReddettiCNBLUE'dan Yonghwa ve onun Kyung Hee Üniversitesi doktora programına kabulündeki olay şimdi de FNC'nin sözde eski bir çalışanının sanatçının askere gidiş tarihini ertelemek için okula başvuru yaptığını söylemesi üzerine yeni dedikoduları gündeme taşıdı. 

Sözde bu eski şirket çalışanı iddialarını daha da ileri taşıyarak birçok ünlünün askerlik tarihini ertelemek için bu yola başvurduğunu ve ajanslarda onların yerine online derslere katılan bir çalışan olduğunu belirtti.

Bu dedikodular üzerine FNC Entertainment resmi bir açıklama yayınlayadı

"Jung Yonghwa doktora programına katılamaya sadece ilgisi olduğu ve okul başvurması için ısrar ettiği için karar verdi. Kesinlikle askerlik tarihini ertelemekle bir ilgisi bulunmamaktadır. 

Jung Yonghwa mevcut aktivitelerine devam edebilmek adına yasal prosedürlere göre askere gidiş tarihini erteledi. Askere gidiş tarihini ertelemek için okula kayıt yaptırdığı haberi kesinlikle doğru değildir.

Eski şirket çalışanının ünlüler yerine online derslere katılan çalışanların olduğu iddiası da gerçek değildir. Yayılmaya devam eden tüm yalan haberlere karşı yasal işlemler başlatacağız. 

Önceki röportajlarında Jung Yonghwa açık bir şekilde askerlik hakkındaki niyetini açık bir şekilde  belirtmişti bu nedenle zamanı geldiğinde tüm içtenliği ile askerlik vazifesini yerine getirecektir."

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: soompi
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder