İMZA KAMPANYASI

[Haber] Jung Yong Hwa ve Lee Soo Geun, Yeni Eğlence Programlarında Kang Ho Dong'u Zorladılar


Kang Ho Dong, CNBLUE’dan Jung Yong Hwa ve Lee Soo Geun'un yeni eğlence programları TALKMON'dan ilk görüntüler izleyenlerle paylaşıldı.

“TALKMON” eğlence dünyasındaki en iyi konuşmacılardan bazılarını davet ederek, eğlence programlarında potansiyele sahip bir ünlü ile onları “Talk Master” (Konuşma Ustası) ve “Talk Monster” (Konuşma Canavarı) olarak bir takım haline getirmeye çalışacakları ilginç bir program olmaya hazırlanıyor. Bu iki takım en iyi "showmen"lerin kim olduğuna dair bir mücadeleye girecekler.Yayınlanan fragmanda beş yıl aranın ardından ekranlara bir eğlence programı ile geri dönen Kang Ho Dong yer alıyor. Ancak, Jung Yong Hwa ve Lee Soo Geun birlik olup onun koltuğunu sahnenin kenarına itiyorlar. Lee Soo Geun, Kang Ho Dong’nun “New Journey to the West” ve “Kang’s Kitchen” programlarında güvenilir sağ koluydu, Yonghwa ise “Island Musketeers”da onunla kimyası en iyi tutan kişiydi. İkisi takım olarak bir araya geldiklerinde seti kahkahaya boğarak, dikkatli gözlemleri, hazır cevapları ile Kang'ı savunmasız yakalayarak dizlerinin üzerine çöktürdüler.


Kang Ho Dong, Jung Yong Hwa ve Lee Soo Geun'un bir arada eğlendiklerini gösteren yeni tanıtım fotoğrafları da programa ilgiyi arttırıyor.  Beklenmedik olaylara yol açan bu neşeli ortaklığın yer aldığı TALKMON 15 Ocak'ta Kore saati ile 22.50'de Olive ve tvN'de ekranlara gelecek.


*Bu yazını tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: soompi
Çeviri: mcnbl
0 yorum:

Yorum Gönder