İMZA KAMPANYASI

Jungshin'den İlk Aşkı İçin Sözler: "Onunla Gerçekten Hiç Konuşamadım"


CNBLUE'nun Lee Jungshin'i Kendinizden Bir Şeyler Bulabileceğiniz Biri

CNBLUE'nun bas gitaristi Lee Jungshin, OCN'in 8 Ocak'ta ilk bölümü yayınlanan yeni dizisi Longing Heart'da (My First Love) ilk başrol deneyimini yaşadı. 

Aktöre dönüşen bas gitarist geçmişe yolculuk yapıp genç hali ile karşılaşan bir matematik öğretmeni olan Kang Shin Woo karakterini canlandırıyor. 


Dizinin tanıtımının yapıldığı bir canlı yayında CNBLUE üyesi dizi, dizideki karakteri ve gerçek hayattaki ilk aşkı hakkında konuştu.

Jungshin, izleyicileri okul günlerine götürerek özellikle 2007 yılında geçen ilk aşk konusu etrafında dönenen hikayesi ile Longing Heart'ı nostaljik olarak tanımladı. 

Genç sanatçı "Dizi özellikle okul günlerinizdeki ilk aşkınızı konu aldığı için nostaljik hisler veriyor"  dedi. Jungshin de o günlerde oldukça moda olan bir kapaklı telefon kullanıyordu. 2007'de öğrenci olan kişilerin kendileriyle eşleştirebilecekleri karakterler olduğunu da ekliyor. 


Röportaj sırasında Jungshin, dizinin alternatif ismi My First Love ile bağlantılı olarak kendi ilk aşkı ile ilgili bir hikaye anlattı. Dediğine göre ilk aşkını sadece arkadan görebilmiş. "Onunla gerçekten hiç konuşamadım" diyor.

CNBLUE'nun bas gitaristi okul günlerinde çekingen olduğunu ve özellikle erkek arkadaşlarıyla iç içe olduğunu anımsıyor. Buna rağmen 28 yaşına kadar hiç kimse ile ilişkisi olmayan Kang Shin Woo'dan farklı olarak Jungshin daha önce ilişkisi olduğunu kabul ediyor.

 Seo Ji Hoon ve Lee Yeom Eum'un da yer aldığı aynı isimli bir webtoon'dan uyarlanan Longing Heart her pazartesi ve salı OCN'de 21:00'da yayınlanıyor. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: hellokpop
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder