İMZA KAMPANYASI

Yonghwa Pyeongchang Olimpiyatları Temsilciliği Etkinliklerini Daha Fazla SürdüremeyecekCNBLUE'dan Jung Yonghwa 2018 Pyeongchang Kış Olimpiyatları temsilciliğine devam edecek olsa da herhangi bir tanıtım etkinliğine katılmayacak. 

Olimpiyat komitesi "Yonghwa'nın son çıkan haberlerini duyduk ve kendi içimizde bu konuyu tartıştık. Olimpiyatların başlamasına çok az kaldı ve bir halk temsilcisinin görevinden azledilmesinin oyunları kötü etkileyeceğini düşünüyoruz. Onu görevinden azletmek yerine temsilci olarak daha fazla etkinliklere katılmaması kararını aldık. Yonghwa açılış seremonisinde ya da herhangi başka bir etkinlikte yer almayacak" açıklamasında bulundu.

Ancak Yonghwa'nın fotoğraf ve videoları çoktan siteye eklenmek için çekilmişti. Komite bu konu hakkında da "Bunları silmek için hiçbir nedenimiz yok. O hala bir temsilci bu nedenle video gösteriminde olmasının hiçbir problem oluşturacağını düşünmüyoruz. Yine de durum yayın sırasında muhtemelen daha farklı olacaktır" açıklamasını yaptı. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: allkpop
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder