İMZA KAMPANYASI

“2 Days & 1 Night” Ekibi Ve Yonghwa Küba'da Firsthand'da Hallyu Etkisini Deneyimliyor


"2 Days & 1 Night"ın 14 Ocak'ta yayınlanan bölümünde ekip Küba ve Kazakistan'da zaman geçirdi.

CNBLUE'dan Jung Yonghwa, 'Sabah Meleği' olarak Küba'daki Kim Jun Ho, Defconn ve Yoon Shi Yoon'a katıldı. Diğer üyeler hala zaman farkına alışmaya çalışırken Jung Yonghwa onlara su püskürtüp kahvaltı hazırladı (elbette her '2 Days & 1 Night'da olduğu gibi yemeğin içinde bazı numaralar vardı).

Ekip ve Jung Yonghwa daha sonra Küba'da yaşayan Koreliler ile buluşacakları yere gittiler ve Hallyu hayranları ile yüz yüze buluştular Hayranlar onları, Kore dizilerine, müziklerine, hatta Korece'ye olan derin bilgileri ile oldukça şaşırttı. Özellikle Defconn ve Yoon Shi Yoon oldukça yüksek tezahüratlarla karşılanırken şanslı CNBLUE hayranları Jung Yonghwa ile gitar çalıp şarkı söyleme fırsatı yakaladılar.

Aslında Jung Yonghwa ilk göründüğünde hayranların heyecanı o kadar büyüktü ki bir kısmı gözyaşlarına boğuldu. Jung Yonghwa dizisi 'Heartstrings'in OST'sini söyledi ve hayranlar da onunla birlikte Korece sözleri söyledi.Yoon Shi Yoon, Jung Yonghwa ve Kim Jun Ho 3 hayranı seçip Kore kültürü ile ilgili bir quiz yaptığında Jung Yonghwa'nın hayranı Camilla Büyük Kral Sejong, Sin Saimdang ve General Yi Sun-sin gibi ikonları tanıyarak Kore bilgisi ile herkesi hayretler içinde bıraktı. 

Kazakistan'da da üyeler Kore asıllı Kazakistan vatandaşları ile yemeklerini paylaşırken hayranlarıyla buluştular. Orta yaşlı bir kadın Kim Jong Min'i tanıdı ve hayranı olduğunu söyledi. Kim Jong Min'e bir hayranıyla buluşana kadar saçlarını yıkaması ve saç stilini değiştirmeyi yasaklanmıştı.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Soompi
Çeviri: unDineee


0 yorum:

Yorum Gönder