İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun Kuruluşundan Bu Yana Önem Taşıyan 8 Şarkı


Bu sene CNBLUE'nun 8. yıldönümünü kutladık hep birlikte. Bizler için 8 yıl boyunca hiç durmadan birbirinden güzel şarkılar yaptılar ve üzüntümüzde, mutluluğumuzda, heyecanımızda yanımızda oldular bu melodilerle. İlk işimizi onlarla kutladık kimimiz, kimimiz sınavların yoğun stresini o şarkılarla attık, ilk bebeğimizi kucağımıza aldığımızda bebeğimizi onların sesleri ile uyuttuk onların şarkılarını nini yaptık, bazılarımız evlilik teklifimizi onların fon müziği eşliğinde aldık. 

Hayatımızın her aşamasında olan bu dört muhteşem adamın yaptıkları şarkılardan seçim yapmak hepimiz için çok zor ancak onların 8. yılında hem CNBLUE hem de biz BOICE'lar için en özel anlamları taşıdığına inandığımız 8 şarkı seçtik sizler için. Dileriz sizler için seçtiğimiz bu çok özel şarkıları keyifle dinlersiniz.

1. Now Or Never: Dünyayı CNBLUE ile tanıştıran ilk şarkı! 'Şimdi ya da Asla' diyerek başlayıp asla vazgeçmeyen ve büyüdükçe büyüyen bir grup doğdu. 
2. I’m A Loner: CNBLUE’nun Kore çıkış parçasıdır! Gruba büyük ün getiren şarkı çıktıktan sadece 15 gün sonra Music Bank’de 1. Olmuş ve CNBLUE’ya 2 yıl boyunca çıkışından sonra en kısa sürede ödül alan grup rekorunu getirmiştir.3. Voice: CNBLUE’nun hayranlarına ve hayran kulübüne ismini veren o özel parça!
4. In My Head: CNBLUE’nun Japonya’daki ilk büyük çıkış parçasıdır. 100 000’den fazla satan kopya ile gruba altın plak ödülü getirmiştir. 
5. Where You Are: CNBLUE’ya 41 yıl sonra ilk kez Oricon aylık listelerine giren yabancı grup unvanını kazandıran ve 1 ay listede birinci olmasını sağlayan şarkımız Where You Are Japon albümlerinden sonra Kore albümünde de yerini buldu. 


6. I'm Sorry: CNBLUE’yu ilk kez Dünya Billboard listelerinde birinci sıraya taşıyan albümün çıkış parçası 
7. Thank You: Sözlerini tüm CNBLUE üyelerinin birlikte yazdığı ve BOICE’lara adanan ilk şarkı!

8. Cinderella: CNBLUE’nun Türkiye’de seslendirdiği ilk şarkı! 


Sizler için seçtiğimiz bu 8 şarkıyı Spotify listemizde dinleyebilirsiniz ^^ 

0 yorum:

Yorum Gönder