İMZA KAMPANYASI

[Dizi Tanıtımı] Jonghyun Aşkın Pençesine Düşmüş Bir Aşk Tanrısını CanlandıracakRomantik aşıklar, sizinle ilgili haberler için sabırsızlanıyoruz!

Evergreen (That Man Oh Soo) CNBLUE'dan Lee Jonghyun ve Kim So Eun'un yakında DramaFever'da olacak yeni romantik dizisi! İşte bildiklerimiz...

Bu fantastik romantik komedi yıldızlarından Lee Jonghyun, oldukça yakışıklı ve zeki  yirmili yaşlarda bir bilişim mühendisi, kafe sahibi ve barista olarak ekranlarda olacak. (Yapamadığı bir şey var mı?) Aynı zamanda çiftleri birleştirme gücüne sahip bir aşk tanrısı olarak çöpçatanlık da yapan Oh Soo tüm bu sorumluluklarıyla başka işler için zaman ayıramıyor özellikle aşka. İnsanların gizli duygularını görebilme yeteneği ile kafesine gelen müşterilerini kullandığı sihirli polenleri yardımı ile birbirine aşık ediyor. Ancak gayretle müşterilerinin duygularına uyum göstermeye çalışıp  kafesine gelen birçok genç erkek ve kadın için aşk tanrısı rolünü üstlenen Oh Soo'nun kendi aşk hayatına dair hiç ilgisi yok. Ta ki Seo Yoo Ri ile tanışana dek.

Kim So Eun ise harika bir kişiliğe sahip ve oldukça iyimser bir polis memuru olarak seyircilerin karşısına geçecek. Onu hep aşağıya çeken ailesinde aile reisi olma fikrine hiçbir zaman izin vermeyen Seo Yoo Ri sevdiği adamı destekleme için azimle çabalıyor. Ancak aşktaki korkunç şansızlığı yüzünden sürekli gelip geçici ilişkiler peşinde olan erkeklerle karşılaşıyor. Tüm bu şanssızlığı, işi aşk uyumu sağlamak olan fazlasıyla çekici bir barista ile tanışınca son bulacak.

Aşkın gücüne yenik düşüp ilk kez kendisi için bir aşk büyüsü yaratmaya çalışacak olan aşk tanrısı Oh Soo aşık olmanın kendisinin sihirsel bir olgu olduğunu öğrenmesi fazla uzun süremeyecek.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: dramafever
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder