İMZA KAMPANYASI

FNC Entertainment Yonghwa'nın Durumu Hakkında Resmi Açıklamada Bulundu


5 Şubat'ta FNC Entertainment Jung Yonghwa'nın doktora programına girişindeki şüpheli durum ve yaklaşan askerliği için resmi bir açıklama yayınladı. 

CNBLUE'nun lideri yakın zamanda Kyunghee Üniversitesi doktora programına kaydolması sırasında ayrıcalıklı davranılmasından ötürü polis soruşturmasından geçti. FNC Entertainment daha sonra ansızın Yonghwa'nın Mart ayında askere gideceğini duyurdu ve yurtdışı programlarını iptal etti. 

Resmi açıklamada ajans ansızın alınan askere gidiş kararından dolayı özür diliyor ve hayranların istek ve şikayetlerini dikkate alacağına dair söz veriyor. Ajans aynı zamana Yonghwa ile geçen uzun görüşmelerin ardından bu karara birlikte vardıklarını ve yakın zamanda sanatçının hayranlarına doğru dürüst bir veda edebilmesini sağlayacaklarını açıkladı. FNC Entertainment hayranlarla daha çok iletişimde olacaklarına söz verdi ve sanatçıyı destekleyip korumaya devam etmelerini rica etti.

"Merhaba biz FNC Entertainment'ız.

Sanatçılarımızı her zaman sevip destekleyen hayranlarımıza çok teşekkür ederiz. Yonghwa'nın son zamanlarda yaşadığı olumsuz olaylar nedeniyle incinen tüm hayranlardan içtenlikle özür diliyoruz. Sebep ne olursa olsun sistematik olarak sanatçımızı koruyup desteklemekte yetersiz kaldığımız için büyük sorumluluk hissediyoruz. İsteklerinizi, şikayetlerinizi ve düzeltmelerinizi detaylıca inceleyeceğiz. Yonghwa'ya karşı söylenen nefret yorumları, asılsız haberler ve devam edip duran karalama yazıları hakkında sert tedbirler alacağız. Şu an bir sonuç elde edemediğimiz için anlayışınıza sığınıyor ve detayları açıklamamız konusunda ısrar etmemenizi rica ediyoruz. İlerde gelişmeleri açıklama şansımız olacak. Aynı zamanda şirketimizin şikayetlerle ilişkili olan çağrı merkezi görevlisini değiştirdik.

Yonghwa'nın birçok uluslar arası programını tamamlayamadan ve gerek yurtiçi gerek yurtdışındaki hayranlarını selamlayamadan askere gitmek zorunda kalışı bizleri de çok üzüyor. Yine de kısa bir zaman içinde olsa da bu karar hem şirketin hem de sanatçının çeşitli durumları göz önünde tutularak alındı ve her şeyi sizlerle paylaşabileceğimiz bir anın geleceğine inanıyoruz. 

Yonghwa'nın, bu karar nedeniyle bir kaosa sürüklenen ulusal ve uluslararası hayranlarını selamlamak için bir yol bulacağımıza söz veriyoruz. Aynı zamanda şirket kararlılıkla kuralları izleyecek ve hayranlarla daha açık bir iletişimde bulunacak böylelikle sanatçımız tüm potansiyelini gösterebilecek ve bizler de hayranların güvenine ve sevgisine karşılık verebileceğiz. 

Sanatçımızı korumak ve desteklemek için sistemimizi güçlendirecek ve şirket için çalışanlarımızı yönetmekte titizlikle davranacağız. Bünyemizde olan sanatçılara yöneltilen nefret yorumlarına ve asılsız haberlere karşı daha sert, güçlü ve aktif yasal tedbirler alacağız. 

Son olarak söylemek istediğimiz bir şey var. Şirket çalışanlarımız Yonghwa gibi yetenekli, sevimlilik ve samimiyet saçan bir sanatçıya sahip olmanın gururunu yaşıyor ve bundan sonra da ona inanmaya devam edeceğiz. Onunla çalışan görevlilerimize, iş arkadaşlarına ve her zaman onu izleyen hayranlarına da güveniyor bu sorunun üstesinden geleceğimize inanıyoruz. 

Sizleri hayal kırıklığına uğrattığımız ve incittiğimiz için bir kez daha özür diliyoruz.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Soompi, allkpop
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder