İMZA KAMPANYASI

Minhyuk İlk Tarihi Filmi İçin Vücut Geliştirmesinden Bahsetti


CNBLUE'dan Kang Minhyuk yakında sinemalarda olacak "Princess and the Matchmaker" filmi için hazırlıkları hakkında detaylar verdi ve Lee Seung Gi, Shim Eun yung ve Jo Bok Rae'yi anlattı. 

Minhyuk, 9 Şubat'ta film ekibiyle birlikte Entertainment Weekly'e verdiği röportajda "Princess and the Matchmaker benim ilk tarihi filmim. Bunun yanında ilk ticari filmim." açıklamasında bulundu. (A.N/ Minhyuk daha önce Jonghyun ile birlikte birden fazla bölümden oluşan bir kısa film serisi olan Acoustic'in ikinci bölümünde yer almıştı. Beyaz perdeye yansıyacak ilk filmi Princess and the Matchmaker olsa da ilk filmi olarak Acoustic'i sayabiliriz)


Hem baterist hem oyuncu olan genç adam filmde fit vücudunun göründüğü sahne hakkında "Sanırım film çekimleri sırasında en gergin olan kişi bendim. Karakterim bir ülkenin çökmesine neden olacak kadar yakışıklı bir adam olarak tanıtılıyor bu nedenle filmdeki ilk sahnem için elimden gelenin en iyisini ortaya koyma çalıştım" yorumunda bulundu ve ekledi. "Egzersiz yapmak günlük rutinimdir. Bedenim her zaman bu kadar yapılı değildi ama hep biraz düzgün olmuştur" 

Princess and the Matchmaker, bir prensesin kendisi için ayarlanan evliliği reddedip kendi kocasını bulmak için kaçışını anlatan tarihi bir romantik komedi filmi ve 28 Şubat'ta izleyicisi ile buluşacak.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!* 

Kaynak: Soompi
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder