İMZA KAMPANYASI

“Minik Ellerden Tutalım mı” Projesi Teşekkür MesajıTurkish Boice Ekibinden; 

“Minik Ellerden Tutalım mı” isimli kitap projemiz hakkında… 

CNBLUE’nun en çok hangi özelliğini seviyoruz, yazdıkları müzikleri keşfettiğin anda vazgeçilmez olmasını mı, dizide izlerken minicik bir rol de olsa kim bu diye peşinden sürükleyen o parlayan enerjilerini mi, kendilerine koydukları hedeflere ulaşmaktaki dur durak bilmeyen azimle çalışmalarını mı, üyelerin birbirlerine her daim olan içten destekleri mi yoksa sahneye çıktıkları an yaptıkları müzikle bir bütün olmaları mı? Hiçbirini birbirinden ayıramıyoruz, değil mi? Hepimiz farklı bir özelliğinden vurulduk onların mavi rengine. Ama en çok da bir bütün olmalarına.

İşte “Minik Ellerden Tutalım Mı” projemize başlarken aklımızda hep bu vardı. CNBLUE bizi kendine her hareketinde hayran bırakarak Turkish Boice adı altında bir bütün yaptı. Bir aileye dönüştürdü. Projemiz bu ailenin birlikte attığı çok güzel bir adım olarak sonuçlandı. 

8 yıldır durmaksızın devam ederek, her geçen yılda daha da gelişerek, yenilikler denemekten korkmayarak, birbirinden farklı rollere girerek, bazen hiç bilmediğimiz programlarda sürpriz şekillerde belirerek, bizleri şaşırtarak ama her zaman gururlandırarak uzun bir yolda ilerleyen CNBLUE’nun doğuşunu temsil eden 14 Ocak 2010’daki ilk sahnelerini kutlamaktı amacımız. 8. Yıldönümleri için 80 kitap ile Bayburt’taki bir köy okulundaki minik öğrencileri sevindirmekti. Endişelerimiz de vardı acaba 80 kitap toplayabilir miydik? Yetiştirebilir miydik belirlediğimiz zamana kadar projemizi?

Fakat projeyi sizlerle paylaştığımız an hepinizden aldığımız önce destek mesajları ardından projeye katılım mailleri endişelerimizi o kadar boş çıkardı ki. Sadece Turkish Boice ailesi de değil tüm Kpop fandomundan büyük bir destek geldi projemize. Hepinize çok teşekkür ederiz. 

Sizler sayesinde 80 kitapla yola çıktığımız projemiz tam 160 kitaba ulaştı! 

Sizler sayesinde 160 tane birbirinden farklı, macera dolu, bilgi dolu eğlenceli kitabın yanı sıra seviyelerine uygun zeka oyunları ekleyebildik. 

Kitaplarımızı miniklerin ellerinde görme fikrini düşündükçe giderek heyecanlandık, kitaplar Türkiye’nin bambaşka şehirlerinden geldikçe ne kadar güçlü bir aile olduğumuzu bir kez daha anladık. 

Turkish Boice ekibi olarak uzun zamandır yapmak istediğimiz kitap projesi sayenizde hayat buldu.

Umarız bu birliktelik içinde daha da büyüyerek nice yıldönümleri kutlayabiliriz. 

Hepinize ne kadar teşekkür etsek az. 

Minnettarız!


-Turkish Boice Ekibi-

0 yorum:

Yorum Gönder