İMZA KAMPANYASI

Princess and the Matchmaker Oyuncuları Film Hakkında Konuştu ve Falcılıkla İlgili Düşüncelerini Paylaştı


Lee Seung Gi, Shim Eun Kyung, CNBLUE'dan Kang Minhyuk ve Jo Bok Rae yaklaşan filmleri için bir Naver V canlı yayını yaptı. 

12 Şubat'ta gerçekleşen canlı yayında "Princess and the Matchmaker" (Marital Harmony) kadrosu izleyiciler ile buluşup soruları yanıtladılar. Oyuncular filmdeki karakterleri hakkında ilk kez konuştu.

Kang Minhyuk en yakışıklı adamı canlandırıyor. Rolünün tanımına uyum gösteriyor musun sorusuna "En yakışıklı adam cümlesinin içinde yakışıklı adam var sonuçta. Kore'de çok fazla yakışıklı oyuncu var bu nedenle bu tanıma %30 uyum gösteriyorum" cevap verdi. 

Jo Bok Rae şaka yollu kendisine ve Lee Seung Gi'ye nasıl farklı davranıldığı hakkında konuşurken "Lee Seung Gi'ye karakteri yapım şirketinin ayarladığı bir uzman tarafından tanıtılırken benim karakterim bir dolandırıcıydı bu nedenle araştırmak için interneti kullandım" dedi. 

Lee Seung Gi bunun üzerine "Benim açımdan bir profesyonele ihtiyacım vardı. Geçmişte medyum ve falcı arasındaki farkı bilmiyordum" açıklamasında bulundu. Daha sonra oyuncuya daha önce hiç geleceğini görmek için falcıya gidip gitmediği sorulduğunda "Bu film için gittim. Övünüyorum gibi görünüyor ama sadece güzel şeyler duydum" cevabını verdi.

Kang Minhyuk "Yaratıcılık konusunda zayıfım ve bu tam olarak benim söylediğim bir şeydi" diye açıklamada bulundu. Shim Eun Kyung daha önce falcıya girmediğini söyledi ve "Eğer gelecekte ne olacağını duyarsam huzursuz olurum. Kendi kaderimi kendi ellerime oluşturabileceğime inanıyorum" dedi. 

Aynı zamanda sette "Uyum Kraliçesi" olarak tanımlanan ünlü oyuncu "Hep utangaç ve sessiz bir kişiliğim olmuştur ama birçok insan alışmam için bana yardımcı oldu. Diğerleri ile yakınlaştıkça konuşkan biri olmaya başladım" diye açıklama yaptı ve ekibe teşekkür etti.

Shim Eun Kyung, filmdeki erkek oyuncular hakkında da konuşurken "Yeon Woo Jin ve ben aynı memleketten geliyoruz. İçten kişiliği ve oyunculuğunun beni çok etkilediği anlar vardı. Sevimli görünümünün aksine Choi Woo Shik'in oyunculuk yetenekleri onu çok yönlü bir oyuncu yapıyor" derken hemen yanında oturan Kang Minhyuk hakkında "Çok  terbiyeli ve tam bir centilmen. Yüce gönüllü tavırlarıyla çok etkilendim ve kalbimi hızlandırdığı anlar yaşadım" yorumunda bulundu. 

Bu filmi neden izlemeliyiz sorusuna Lee Seung Gi "Birçoğunuz yeni yıla nasıl başlayacağınızı merak ettiğinizde galası yapılacak. Bu günlerde birçok insan geleceğini öğrenmek için falcılara gidiyor ama eğer filmimizi izlerseniz baya yardımı olacaktır. Size sağlam bir senaryo ve eğlenceli dakikaları garanti ediyorum" açıklamasında bulundu.

"Princess and the Matchmaker" Joseon döneminde prensesle evlenmek için en uyumlu olan kişi olarak görünen ve Joseon Hanedanlığı'nı değiştirecek bir falcının hikayesini anlatıyor. Film 28 Şubat'ta Kore sinemalarında beyaz perdede olacak. 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!* 

Kaynak: Soompi 
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder