İMZA KAMPANYASI

[Haber] CNBLUE’dan Jung Yong Hwa Sahneyi Yakıp Geçti & Askerlik Öncesi Hayranlarını SelamladıCNBLUE'nun solisti Yonghwa, etrafını saran olayların arasında Koreli hayranlar için kararlılığını yansıtan ateşli bir performans sahneye koydu.

Yonghwa 2 günlük solo konseri Stay 622'yi Seul Seongbuk-gu'da bulunan Kore Üniversitesi'nin Hwajeong spor salonunda düzenledi. Bu onun askere gitmeden önceki son hayran buluşması ve konseri oldu.

Kyunghee Üniversitesi'ne ayrıcalıklı olarak alındığına dair iddialarla boğuşan idol sanatçı, bu kişisel meselelerinin hayranlarıyla yaşayacağı özel anları etkilemesine izin vermedi. 

Hiç kuşkusuz ki hayranları ile en iyi geçinen sanatçılardan biri olan Yonghwa, onu 2 yıl göremeyecek durumda olan hayranlarına tutkulu bir repertuvar hazırlayarak büyüleyici bir akşam yaşattı. “Navigation”, “Summer Dream” ve “Password” gibi ortamı hemen canlı bir moda yükselten şarkılarıyla konserinin açılışını gerçekleştirdi.

CNBLUE'nun lideri, soruşturmanın olumsuz sonuçlarına değinip üzerindeki yükü hayranlarıyla paylaştıktan hemen sonra hayranlarını sakinleştirerek bu konuda ne kadar cesur ve her şeyle yüzleşmeye hazır halde olduğunu gösterdi.


Hayranlarına muhteşem bir gece yaşatmak sözüne sadık kalarak Yonghwa'nın şu andaki duygularını yansıtıyormuş gibi görünen "Checkmate"in sözlerini söylemesiyle salondakiler çıldırdı.

"Her şarkı yazışımda sizleri düşünüyorum. Umarım gelecekte de benimle buluşmak için sabırsızlanırsınız" dedi.

Ülkesi adına askere gitmek için doğru yaşta olmanın onun hayallerinden biri olduğunu hayranlarıyla paylaşırken şarkılarıyla sahneyi yakıp geçti.

Etkinliğin sonlarında Yonghwa hayranlarına yürekten gelen bir söz verdi. 

"Bu, orduya katılışımdan önceki son konserim. Ailem, arkadaşlarım ve CNBLUE'dan kardeşlerim burada. Sizlerle bu etkinliği tamamlayarak orduya katıldığım için mutluyum. Teşekkür ederim. Ordudaki görevimi iyi bir şekilde tamamlayacağım. Kim ne derse desin her zaman sonsuza dek sizlerle olacağım. İyi bir şekilde geri döneceğim ve gelecekte daha da yükseleceğim. Sağlıklı bir şekilde görüşmek üzere."

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: hellokpop
Çeviri: mcnbl


0 yorum:

Yorum Gönder